• חפשו אותנו גם ב:
מערבולת האהבה
דיגיטלי
0
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

מערבולת האהבה

מערבולת האהבה – רומן בהתכתבות בין בין גבר צעיר שגילו מחצית מגילה של אהובתו. הוא היוזם והיא משתהה לבסוף שניהם מעיזים לצאת כנגד "דרך העולם" ומתכתבים ללא בושה על הכמיהות הרומנטיות והארוטיות המשותפות. לא קל לצאת מהשורה ולחיות כנגד מוסכמות החברה, לכן הוצאת ספר זה, תאפשר לנו ליוצרים להעשיר את מנעד רגש האהבה גם ברמה החושית לכל המכתבים של הגבר והאישה ברומן, היא מקבץ חויות של תלמידים צעירים ומבוגרים, נשים וגברים שעברו אימון באינטליגנציה רגשית וביקשו ללמוד להמיר את אהבות הסבל באהבות אושר.
בספר, כמו בסרט: "אימפריית החושים" שם הגבר מאתגר אישה להעביר מפה לפה חלמון ביצה מבלי שיתנפץ, כך בחלק הראשון של הספר "מערבולת האהבה", הגיבורים מעבירים מילים ברגישות ובנועזות ממנו אליה באומץ ורעדה, בנחישות ובחרדה.
היא מאמנת הוא מתאמן , היא מורה הוא תלמיד היא מבוגרת הוא צעיר. על אף עקרונותיה המוצקים וגילו הצעיר הוא מצליח להצית בה חשק לשחק איתו באש.
הם מתמזגים לכדי גוף לוהט ונסחפים לתוך רומן חייתי ונועז ללא עקבות וללא גבולות, רומן שבסופו של דבר מתנפץ לרסיסים. האם אפשר להרגיע?

"מערבולת האהבה" הוא ספר חסר בושה, בין רומן פרוזה לשירה, המיועד לגברים ולנשים שמעזים, ולו רק בדמיון, "לצאת מהקוים" או לרדת "משבילים בטוחים".

יהודית שלג

יהודית שלג

אני אדם יוצא דופן בדיוק כמוך. אני מעזה לחיות חיים יוצאי דופן, בהתאם למה שמתאים לי . לקח לי קצת זמן להבין מי אני, לאהוב את עצמי ולארגן את חיי שיהיה לי נעים לחיות. אני מקפידה לא לפגוע בעצמי או באנשים שחיים מסביבי. אני מכירה אנשים רבים המנוהלים על ידי נורמות, מוסכמות, עקרונות והנחות יסוד שגויות שאינן משרתות אותם. רובם לא מעזים לצאת מהשורה. חבל... צריך נחישות ואומץ לב כדי לעשות חקר עצמי בחיפוש המיוחדות ואז לבנות עתיד של חיים טובים באמת. רומן זה הוא פרי הכרה עצמית באהבות אושר. מגיע לכל אחד מאתנו להיות אהוב ומאושר!

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר