• חפשו אותנו גם ב:
מזוודות
דיגיטלי
30
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

מזוודות

הוצאה: פרדס

רומן הביכורים של אילאיל קופלר מגולל סיפור אהבה שנרקם בין וירג'יניה וניצן – נערות תל אביביות בנות שש-עשרה, כשברקע נוכחת כל העת דמותו של אלמוג, טרנסג'נדר בן עשר.

קופלר טווה מציאות סיפורית ספק בדיונית ספק ריאליסטית, שבה גיבוריה אינם זקוקים לבידוק דרכונים כדי לחצות גבולות. הם חוצים את גבולות המגדר, המיניות, הזמן והאהבה בניצוחה של וירג'יניה, הכותבת את סיפור האהבה בזמן אמיתי, בנסותה ליישם את דבריה של הלן סיקסו,"(...) יכולתה של האישה להשיל את עורה ללא חשבון: גוף ללא סוף, ללא 'קצה', ללא 'איברים' עיקריים".

אילאיל קופלר

אילאיל קופלר

אילאיל קופלר (27), אשת חינוך, בוגרת התכנית ללימודי נשים ומגדר והמחלקה לספרות אנגלית באוניברסיטת תל־אביב. בתום שנת לימודים אחת במחלקה לכתיבה יוצרת באוניברסיטת בן גוריון, פרשה מלימודיה כדי להתמסר לכתיבת ספר זה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

עיינה לי - ווינט 01-04-2012

אילאיל קופלר מחזירה אהבות קודמות

הספר גורם להרהר בכוחה של חוויית האהבה הראשונה ובתפקיד שהיא ממלאת בחיינו. זו שעדיין אין בה נורות אדומות או כתובות על הקיר ושאנו באמת מסוגלים ללכת בדרך שהיא פורשת לפנינו, מבלי לדעת ממה צריך לפחד. בחלוף השנים, סביר שנגלה שלאן שלא נלך ועם מי שלא נתחבר אליו - היא תמיד תהיה הסיפור שלנו. גם אם ייצבע בצבעים שונים, יילבש בגדים אחרים ויסופר לנו מפי החיים בכבודם ובעצמם, בכל כך הרבה דרכים וזוויות שונות.

קישור למקור

פרטים אודות הספר