• חפשו אותנו גם ב:
אהבה בשחור לבן
דיגיטלי
29
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

אהבה בשחור לבן

מחבר:
הוצאה: ePublish

זהו סיפורה של זהבה, שנולדה ברומניה וגדלה בעיירת העולים נווה צור. מציאות חייה הרוויה בכעס, אדישות ושיממון מבריחה אותה לפנטזיה שמספקת הטלוויזיה בשחור לבן. היא לומדת על אהבה ומערכות יחסים דרך הסדרות האמריקאיות של שנות ה-70. היא מתאהבת בדיוויד קאסידי, כוכב הסדרה "משפחת פרטרידג'" ועוקבת בשקיקה אחר עלילותיה של המשפחה המזמרת, הנודדת בוואן המשפחתי להופעות ברחבי ארצות הברית. בבריחתה אל הפנטזיה היא זורעת בלבה את הערגה התמידית אל הלא מושג, אל דוביק, החי מעבר לים עם אשתו וילדיו, אך נועד להיות שלה. היא יודעת שרק כשהם יהיו יחד, הם יהיו מאושרים. ובזמן שהיא מעבירה את חייה בציפייה ליום שבו הם יפגשו ויתאחדו לנצח באהבה אמתית, היא מפספסת את ה-"כאן ועכשיו", את המציאות שרק היא יכולה לעצב במו ידיה.

הסיפור ממחיש את השפעתה של הטלוויזיה. כבת משפחה, התופסת מקום מרכזי, בנוכחותה הקבועה והמנחמת היא משדרת ישירות אל תת המודע, מעצבת את השאיפות והצרכים של זהבה וקובעת את דפוסי האושר והאהבה מבלי שתהיה לה על כך שליטה.כשהפנטזיה הופכת לדרך חיים, מה יכול לקרות שינתץ את בועת הקיום? מה צריך לקרות כדי שהיא תכיר במציאות ותתחיל לחיות באמת?

סלמה שרה

אני ישראלית בת 52 שנולדה ברומניה וגרה בכרמיאל. עליתי ארצה בגיל שנתיים ישר אל "צור-שלום", שכונת עולים בצפונה של קריית ביאליק. איך שנכנסתי ל "כור ההיתוך" הישראלי הבנתי ש"רומני גנב", אז ניסיתי להיות מרוקאית. בחטיבת הביניים הבנתי שאני גרה בחלק המפוקפק של העיר, אז למדתי התנתקות. אני נשואה באושר ואם ל-4 מוכשרים ויפים. לצד עבודתי כמנהלת תיקי לקוחות בבית תוכנה למדתי כתיבה, עריכה לשונית, הנחיית קבוצות, אך גם רייקי, ביואנרגיה, נומרולוגיה, הילינג ועיסוי. בתפיסת עולמי אני מנסה לשלב רוחניות ומעשיות וקבלת האחר באשר הוא.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: סיפורת מקור
  • מסת"ב: 9789657629642
  • מספר עמודים: 191
  • שפה: עברית
  • הוצאה: אפריל-2014