• חפשו אותנו גם ב:
לא אימא שלי
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

לא אימא שלי

הוצאה: עם עובד

נערה בת שלוש עשרה נופלת במורד המדרגות שבביתה – בני משפחתה עומדים וצופים בה בחוסר אונים, איש אינו יכול למנוע את נפילתה, איש אינו יכול לעצור את כוח המשיכה המגלגל את גופה השברירי מטה אל הידוע מראש. נפילתה עתידה לרסק גם את מראית העין של המשפחה הבורגנית השלווה ולחשוף אט־אט, ביד אמן חומלת, את עברם ואת עתידם של כל החוזים במעמד.הפסיכואנליטיקאי הנודע ד״ר תומס ה' אוגדן מגולל סיפור מהפנט על אשמה ועל פחד, על חרטה, ויותר מכול - על פניה הרבות של האהבה: בין הורים לילדיהם, בין אחים, בין עמיתים לעבודה ובין בני זוג. אהבה שלעיתים היא פגומה, לעיתים קצרת יד ולעיתים אסורה, אך היא תמיד כמיהה אנושית להשתייכות.זהו ספר הפרוזה השני של אוגדן. קדם לו הפרטים שהושמטו (ספרייה לעם, 2016)

תומס ה' אוגדן

תומס ה' אוגדן

תומס ה' אוגדן הוא פסיכואנליטיקאי יהודי-אמריקאי, בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת ייל. אוגדן עבד כפסיכיאטר במכון טוויסטוק בלונדון, וכן ניהל את תוכנית ההדרכה לפסיכיאטרים בבית החולים האריק בברקלי, קליפורניה. כיום הוא מנהל את המרכז לחקר הפסיכוזה בקליפורניה, תוך כדי הוראה והדרכה במכון הפסיכואנליטי של סן פרנסיסקו ובמכון הפסיכואנליטי של צפון קליפורניה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

עידו בלס 06-09-2018

20 ספרים שיהיו מתנה מושלמת לראש השנה

לא אימא שלי", תומס ה' אוגדן תומס ה' אוגדן הוא אחד הפסיכואנליטיקאים הבולטים בעולם כיום. את יכולות הקשב והדיוק המופלאות שלו הוא מפנה פעם נוספת לכתיבת רומן שעוסק, דרך אסון משפחתי, בהתפוררות האידיאל הבורגני, כשכתיבתו מלאה בחמלה כלפינו, שבסך הכל רוצים להרגיש שאנחנו שייכים. למי זה מתאים? הייתי נותן אותו לאמא שלי לקרוא, ולו רק בגלל השם, ויש לי כמה חברים, הם במקרה קצת עצובים, ואני חושב שהם יהנו ממנו.

mako

פרטים אודות הספר