• חפשו אותנו גם ב:
כל מה שקרה שם באמת
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

כל מה שקרה שם באמת

הוצאה: עם עובד

וייבי בת השמונה לא בוטחת באיש, אפילו לא בהוריה. עדיף לשמור מרחק ולשתוק. אביה סוחר סמים, אימה נרקומנית, והיא – המבוגרת האחראית במשפחה – מגדלת לבדה את אחיה התינוק. בלילות היא יוצאת לשדה ומוצאת שלווה בשמי הלילה, בקבוצות הכוכבים ובשמותיהם. כשקלן, צעיר אבוד בן עשרים ואחת, רואה אותה בשדה, הוא מאבד שליטה על אופנועו, מתרסק ונפצע קשות. הילדה המלאכית למראה שגרמה לו להסיט את מבטו משגיחה שלא יאבד את ההכרה ויגיע לבית החולים.

בין השניים נוצר קשר עמוק ממילים: היא הצילה את חייו, והוא מחליט להציל את חייה. הקשר ביניהם נעשה הדבר היפה היחיד בעולם מלא ניצול ואלימות. האם יצליחו לשמור זה על זה מן התהפוכות שבחוץ? האם יש לווייבי זכות לבחור באהבה? או שזו החלטה לבית המשפט?


כל מה שקרה שם באמת מאת ברין גרינווד יצא לאור בקיץ 2016 ועורר עניין עצום ומחלוקת סוערת. הרומן היה ברשימות רבי־המכר של ניו יורק טיימס ושל יו־אס־איי טודיי, זכה לביקורות נלהבות והיה אחד הספרים האהובים על גולשי האתר "גודרידס" לשנת 2017

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

עידו בלס 06-09-2018

20 ספרים שיהיו מתנה מושלמת לראש השנה

"כל מה שקרה שם באמת", ברין גרינווד פאנק-רוק. מהמשפט הראשון. הרומן הזה, שנבחר לפתוח את הסדרה החדשה של הוצאת עם עובד, הוא רומן ממזרי על ילדה בת שמונה להורים נרקומנים, שרוקמת רגשות עדינים ועזים לבחור בן 21 שהיא מצילה מתאונת אופנוע. הוא יאתגר את התפיסות הליברליות שלכם, אם אתם עדיין מחזיקים בכאלה, אבל לפני כן יספר לכם סיפור יפה, לרגעים פיוטי, על חיים ואהבה וחברות. למי זה מתאים? תזכרו שגם "לוליטה" הרעיש עולמות בזמנו ותנו את זה לבני העשרה השוהים בסביבתכם אחרי שתסיימו לקרוא בעצמכם.

mako

פרטים אודות הספר