• חפשו אותנו גם ב:
ספר הקולות
דיגיטלי
40
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

ספר הקולות

ספר הקולות הוא רומן על עבודתו הטיפולית של פסיכולוג ועל חייו הפרטיים. בכל אחדמארבע עשרה הפרקים שבספר מתרחשת דרמה טיפולית סביב בעיה אנושית אחרת (כגון חרדה, דיכאון, סכיזופרניה, בעיית קשר זוגי, בעיית מיניות). בעיות המטופלים משתלבות בחייו האישיים של הפסיכולוג ובתמורות הקיצוניות שהוא עובר. במהלך הרומן נחשפת דרך עבודתו הייחודית של הפסיכולוג, המקיים דיאלוג אוטנטי וגלוי לב עם
מטופליו וחושף את קולותיהם הפנימיים, שלהם ושלו. הוא מסייע למטופליו להקשיב לקולותיהם הפנימיים בלי חלוקה מתנשאת של טוב ורע, נכון ולא נכון, אלא מתוך כבוד פנימי לכל הקולות, גם האכזריים, המשוגעים והלא ממוסדים של האדם. בכך הוא מצליח לבסס דיאלוג פנימי המוביל לשיתוף פעולה פנימי בין כל הקולות ולסייע למטופליו להיחלץ ממצוקות הנפש והגוף בהם הם שרויים.

הקריאה בספר מזמינה את הקורא אל המסע המפחיד של חשיפת הקולות המסווים שלו עצמו ,ומאפשרת לו לרתום אותם לקיום האנושי המלא, שלו עם עצמו ושלו עם סביבתו. בכך הוא יוכל להיחלץ מהתניות ילדות, מכותרות ותוויות שהודבקו לו ושהוא עצמו דבק בהם.

עודד מבורך

ד"ר עודד מבורך, זוכה פרס הרי הרשון לספרות, הוא גם נגר, יורד־ים, תרמילאי ותיק ופסיכולוג קליני. כעשר שנים הִרצה באוניברסיטה העברית, הקים מרכז לטיפול קבוצתי בבית החולים שיבא,ומדריך פסיכולוגים ברוח הגישה האקזיסטנציאליסטית. ספר הקולות הוא ספרו הראשון ובו הוא מציג לראשונה את הגישה הטיפולית אותה פיתח: תרפיית הקולות היריבים" Opposing Voices therapy . ספרו השני "חרדה היא הזדמנות" פורסם בהוצאת מטר 2016.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר