• חפשו אותנו גם ב:
21 מחשבות על המאה ה 21
דיגיטלי
49
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

21 מחשבות על המאה ה 21

״קיצור תולדות האנושות״ היה ספר על העבר.״ההיסטוריה של המחר״ היה ספר על העתיד.
עכשיו בא תורו של ההווה.
21 מחשבות על המאה ה־21 הוא ספר על ההווה.
על המהפכות, הוויכוחים, הספקות, הסכנות וההזדמנויות של הרגע הזה.
זה ספר שבו יובל נח הררי מכוון את איזמל המנתחים החד שלו לסוגיות מורכבות המוכרות לכל קורא — הגירה, טכנולוגיה, עבודה, טרור, סביבה, פוליטיקה - כדי להכניס בהן קצת סדר והיגיון.

פרופ' יובל נח הררי מרצה בחוג להיסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מתמחה בהיסטוריה של ימי הביניים, בהיסטוריה צבאית ובהיסטוריה עולמית.
ספריו קיצור תולדות האנושות וההיסטוריה של המחר תורגמו ליותר מחמישים שפות ונמכרו, נכון לסוף שנת 2017, ביותר מ־12 מיליון עותקים.

יובל נח הררי

יובל נח הררי

היסטוריון ישראלי יליד 1976, פרופסור חבר בחוג להיסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים. מחבר ספר ההיסטוריה הפופולרי קיצור תולדות האנושות. הררי מלמד את הקורס "היסטוריה עולמית" באוניברסיטה העברית, ועל בסיסו כתב את הספר "קיצור תולדות האנושות", שיצא לאור בשנת 2011 בהוצאת דביר. הספר סוקר את מהלך ההיסטוריה האנושית מהופעת האדם ועד ימינו, תוך התמקדות בנקודות המפנה החשובות ותהליכי המפתח של ההיסטוריה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

עידו בלס 06-09-2018

20 ספרים שיהיו מתנה מושלמת לראש השנה

"21 מחשבות על המאה ה-21", יובל נח הררי זה באמת מרגש שאינטלקטואל ואיש אקדמיה מצליח לפרוץ למיינסטרים בלי שהוא מתפשר על מורכבות הרעיונות שהוא מנסה להעביר, כך שספר חדש של יובל נח הררי על המגמות הצפויות לנו בהמשך המאה הוא באמת מרגש. ואז גם מגלים שהוא כותב, היטב ובאופן מרתק, על החרדות שלכם - על עבודה, מלחמות, לאומיות, הגירה, טרור... אחלה. שנה טובה גם לך, יובל. למי זה מתאים? לאבא שלי, זה קודם כל. אבל אחרי שתקראו אותו תחשבו שהוא מתאים לכל אדם שתפגשו ואתם צודקים לחלוטין, אבל הצד השני עלול לחשוב שאתם מעיקים עליו.

mako

שאול בן שושן 20-09-2018

21, מי יודע?

מטרתו המוצהרת של ספר זה הוא "לעורר את הקוראים להפוך במחשבות". המטרה הזו מושגת.

ישראל היום

פרטים אודות הספר