• חפשו אותנו גם ב:
איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר
דיגיטלי
57
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר

מחבר:
הוצאה: ePublish

הספר עוסק בתיאור מנחה של רכישת דירה החל מהשלב הראשון תוך פריסת התהליך לשלבים כפי שמתקדמים בשטח. הספר משופע בדוגמאות מנסיונה של המחברת, והוא נועד להעביר למי שרוצה לקנות דירה ממה להיזהר ובמה להתרכז מאחר שיש התעסקות בפרטים רבים בעת הרכישה.
המטרה היא להקל על הקונה וכן לאפשר לו להתבסס על ניסיונם של אחרים, הספר מרכז את הנושאים החשובים ובעלי המשקל ברכישת דירה. החל מבניית תכנית ועד להוצאתה לפועל באמצעות מימון משכנתא דרך המשא ומתן והצדדים המשפטיים.

ענת מאיר

במשך שנים רבות כיהנה ענת מאיר במגוון תפקידים בשוק ההון בחברות השקעה שונות וכן בבורסה לני"ע, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ורישיון לניהול תיקים (מותלה). מאז המחאה החברתית ניצת בה זיק ודחף למצוא פתרון לזוגות הצעירים הסבורים כי אין לאל ידם לרכוש דירה. לטענתה זוגות אלה לא מכוונים נכון את אמצעיהם והם עצמם פוגעים בסיכוייהם להגיע לדירה. היא העלתה זאת על כתב בספר שיצא בהוצאת סטימצקי "איך לקנות דירה בלי לצאת פראייר" כמו כן החליטה להעביר מניסיונה ומהידע שצברה למי שמעוניין לקנות דירה ומשום מה מרגיש "תקוע". לענת רישיון תיווך. וכך כותבת ענת על עצמה: בילדותי עברנו המון דירות. כשגדלתי הבנתי שלהורי היתה בעיה עם דירה שמכרו בעיתוי גרוע ומאז הם "רדפו אחרי הזנב" של עצמם. לאחר שהשתחררתי מהצבא עשינו מאמץ משותף לרכוש דירה. פתאום קלטתי שאמא שלי ממש מרוצה ממני (וזה דבר לא פשוט שאמא שלי מרוצה...) הרגשתי שיש לי קלף מנצח ומאז אני מנסה לעשות עוד ועוד אנשים שמחים, שנוכחים שיש ביכולתם להגיע לדירה משלהם.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • מסת"ב: 9789655710885
  • מספר עמודים: 123
  • שפה: עברית
  • הוצאה: דצמבר-2016