• חפשו אותנו גם ב:
חלום אחד רחוק מדי
דיגיטלי
15
22.00
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

חלום אחד רחוק מדי

מה עושים כשהחלטה חשובה עומדת לקרוע חיי נישואים רבי שנים? לרות כגן יש לכאורה הכול: בן זוג העובד כרופא מצליח, קריירה מעניינת, שני ילדים ובית יפה. אבל אחרי כמה שנים בדאלאס היא נתקפת געגוע למקום החם והמוכר, ומחפשת סיבה מספקת להישאר לגור בארצות הברית ולהאמין ב"חלום האמריקאי".

רות מרגישה לכודה בעימות שבין נאמנות לבין הגשמה עצמית, בין משפחה וקריירה, ובין סביבתה למורשת שלה, ומנסה למצוא תשובות בתולדות חייה וחיי בעלה, ואצל כל מי שמוכן להקשיב לה.

משפחת כגן היא משפחה ישראלית שהגשימה את "החלום האמריקאי", ובד בבד מגלה את הריקנות המסתתרת בתוך חיי התפקוד וההצלחה. אפרת ישראלי מציגה בפירוט ריאליסטי מרשים זוגיות במשבר, על קו התפר בין ישראל לאמריקה, בין אהבה לזרות, ובין מציאות לחלום, חלום אחד רחוק מדי.

"רומן ביכורים אמין וכובש שנמסר בקול בשל, מעמיק להתבונן בחיי זוג ומשפחה ומציג שאלות נוקבות באשר לזהות הישראלית."
יהודית קציר

אפרת ישראלי

אפרת ישראלי

אפרת ישראלי נולדה וגדלה בירושלים, וכיום מתגוררת עם משפחתה בתל אביב. היא בעלת תואר ראשון במשפטים (אוני' ת"א) ותואר שני בסוציולוגיה (ארה"ב). מתפרנסת מעבודתה כעורכת דין, וכותבת פרוזה לא למגירה. בשנת 2011 יצא לאור רומן הביכורים שלה חלום אחד רחוק מדי בהוצאת "גוונים". הרומן עוסק בזוגיות במשבר על קו התפר שבין ישראל לארצות הברית, ונכתב בהשראת מגורים של חמש שנים באמריקה. בנוסף פרסמה סיפורים קצרים: "סימנים" באתר יקום תרבות, "כביסה" ו "תקועים" באתר ספרים, סופרים ומה שביניהם. הרומן השני פרי עטה, הדרך בה היא הולכת, יצא לאור באוגוסט 2016. הוא נכתב בהשראת סיפור חייה של גולדה מאיר בצעירותה, בעת שהותה בארצות הברית במשימת גיוס כספים למען מועצת הפועלות בארץ ישראל. הספר משקף את הקשיים וההתלבטויות של אשה צעירה בתחילת שנות השלושים שלה, המנסה לשלב בין שאיפותיה לבין דרישות משפחתה, ובין צרכיה הפרטיים לעומת צו השעה הדוחק אותו נשלחה למלא. הספר הדרך בה היא הולכת יצא לאור גם באנגלית באמזון בשם HER ROMISED ROAD

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

 00-00-2000

עמוד הספר בפייסבוק

קישור למקור

 00-00-2000

כותבים למגירה עם רונה גרשון

קישור למקור

אדוה וינרמן - את רנוריתה 08-01-2014

הספר מעורר חמימות, הזדהות, אכפתיות רגשית ורצון ללכת בעקבות הגיבורה שלו. המחברת משתפת את הקוראים שלה בשפע של מחשבות, הגיגים ורגשות המלווים את הגיבורה ולעתים נראה שאין להם.

קישור למקור

פרטים אודות הספר