• חפשו אותנו גם ב:
שלושה שיעורים בכסף
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

שלושה שיעורים בכסף

הוצאה: ePublish

כל אחד מאתנו יודע איך לעשות כסף - אפילו מי שחי מקצבת הכנסה עושה קצת כסף!
קל לעשות כסף, ועם זאת מעטים מאוד האנשים שעושים הרבה כסף.

ההבדל בין האנשים שעושים קצת כסף לבין האנשים שעושים הרבה כסף הוא קטן אבל מהותי.
כדי לעשות מיליונים לא צריך אבא עשיר, לא צריך כישרון מיוחד ולא צריך סכום התחלתי גבוה - צריך פשוט לחשוב אחרת מכפי שחושבים רוב האנשים!
ההבדל המהותי בין אדם שעושה הרבה כסף לשאר האנשים הוא האומץ ללמוד ולהתפתח כל הזמן והנחישות להמשיך ולנסות אחרי כל כישלון – שוב ושוב ושוב.

בועז פמסון נולד לעוני מחפיר וחי בעוני רוב חייו. במשך שנים חלם להיות עשיר, פעל ללא לאות להגשמת החלום, ונכשל פעם אחר פעם – אבל היום הוא מיליונר.

בספרו השני: "שלושה שיעורים בכסף" חושף פמסון את סודות החשיבה של המיליונרים ומדריך את מי שבליבו נצור החלום להיות עשיר, איך פועלים העשירים.

בועז פמסון

בועז פמסון

תקציר קורות חייו של בועז פמסון: 1971 - קוטף שמיר ונענע בהרי ירושלים ומוכר בשוק מחנה יהודה (בהיותו ילד בן 6) 1976 - פועל ניקיון ומטגן כדורי פלאפל בדוכן פלאפל 1980 - פועל ניקיון ומתקן פנצ'רים בחנות אופניים 1983 - מתגייס לצה"ל וממשיך לעבוד בחופשות בחלטורות שונות 1986 - פותח חנות אופנים - עושה המון טעויות ומתרסק 1990 - פותח מסעדה - עושה המון טעויות ומתרסק שוב 1992 - פותח חנות מנעולים- ונכשל. ממציא פטנטים – ונכשל. מקים אתרי אינטרנט - ונכשל ונכשל ונכשל ונכשל - ואז מנסה שוב! היום בועז פמסון הוא הממציא והבעלים של שלושה פטנטים בשווי מאות מיליוני דולרים. המייסד והבעלים של קורס אינטרנט שגרף (בישראל בלבד) 13 מיליון שקלים, תורגם למספר רב של שפות ונמכר בארצות רבות ברחבי העולם. הבעלים של קבוצת "פרסום ישיר". מחבר הספר עטור השבחים "נסה שוב עד שתצליח".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • מסת"ב: 8001511015
  • עריכה: רחלי לביא
  • מספר עמודים: 102
  • שפה: עברית
  • הוצאה: נובמבר-2015