• חפשו אותנו גם ב:
חיפוש - מדריך למודעות רוחנית רגשית
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

חיפוש - מדריך למודעות רוחנית רגשית

הוצאה: ePublish

עם רדתה של הנשמה לעולם, היא ניצבת בפתחו של מסע חיים. מסע המשתרע מרגע היוולדו של אדם ועד לרגע שבתה חזרה אל מקורה. במסע הזה היא פוגשת בהפתעות למכביר, ניסיונות, עליות וירידות - וחוט אחד של אור שזור דרך כל השבילים, אור שמביאה אתה הנשמה מעולמות עליונים/

״אין לי ספק שחומר כזה, שמאפשר לאדם להיות מודע לעצמו ולמה שעובר על נפשו, ביחד עם עצותיו הקדושות של רבי נחמן מברסלב, הוא החומר הנחוץ והמדויק ביותר לנשמות הדור הזה.״ ארז משה דורון

"מקסים ביותר!!
התפעלתי מאוד מאוד. נגע עמוק בליבי. הדברים עמוקים מיני ים, מקיפים מאוד ונכנסים ללב בקלות. מבהיר מקודות חשובות בצורה בהירה ושבפה קולחת."
אורית מרטין, סופרת

"פלא עליון!!
הספר הזה הוא בשורה ובעל שליחות אמיתית. עצום בחשיבותו. מעשיר, מרתק, מחכים, מעמיק, בהיר ומיוחד. אולי הראשון שמחבר את עומק הנפש עם תורת רבי נחמן באמת."
איילת השחר, סופרת.

"ממש המשכה מעולם בהיר יותר, פשוט מפעים!"
א.נשר, סופר.

"מדריך כל כך עמוק ובאותה נשימה גם קל להכלה ומעורר לעשייה. מאיר ממקד ובעיקר מובן. כל אדם ימצא את עצמו בספר הזה. מסוג הספרים שצריכים להיות בכל בית."
עדי דמתי, מאמנת אישית.

סיגל אהביאל

סיגל אהביאל

סיגל אהביאל MA בעלת תשובה 20 שנה. עוסקת ברפואת הנפש – בטיפול במחקר ובפיתוח מעל 20 שנה. מחברת הספר "חיפוש – מדריך למודעות רוחנית רגשית". פיתחה את שיטת טיפול הגשטאלט היהודי ושיטת האבחון הקליני עפ"י 'הארבעה שחייבים להודות' על-פי תורת רבי נחמן מברסלב. מייסדת בית-הספר 'שיח הלב' העוסק בהכשרת מטפלות בשיטה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • מסת"ב: 9789657629703
  • מספר עמודים: 69
  • שפה: עברית
  • הוצאה: ינואר-2010