• חפשו אותנו גם ב:
נסה שוב עד שתצליח
דיגיטלי
36
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

נסה שוב עד שתצליח

הוצאה: ePublish

מצליחנים לא מוותרים, ומוותרים לא מצליחים.
כל חיי חלמתי להיות איש עשיר, עוד כילד משכונות העוני הקשות ביותר בירושלים, גם שם היינו המשפחה הענייה ביותר בבלוק, את החלום נצרתי בליבי ולא הרפתי. ניסיתי לכבוש את היקום ונחלתי כישלונות רבים. ניסיתי שוב ושוב למצא את הדרך לכיסם של הצרכנים.
בניסיון האחרון נכשלתי בגדול וההתרסקות הייתה קשה לאין ערוך. בית המשפט קבע כי אני מוגבל ביכולת ההחזרה ואסר עלי לנהל חשבון בנק, להחזיק פנקס שיקים וכרטיס אשראי, לקבל הלוואות או לצאת לחו״ל, לפתוח עסק או חברה, או להיות בעל מניות או שותף ובנוסף עברתי גירושים כואבים מאוד.תכנית התחקירים ״כלבוטק״ הציגה את אחד הפטנטים שלי כמעשה נוכלות ובית המשפט הרשיע אותי. נשלחתי לבצע 4 חודשי עבודות שירות, ומתחתית תהום זו, עמוק עמוק בתוך בור באדמה, כאשר כל חבריי ובני משפחתי כבר ספדו לי, ניסיתי שוב להצליח.
היום כשאני בעל 3 פטנטים עולמיים בשווי מאות מיליוני דולרים, כאשר אני מלמד קורסים אינטרנטיים במערכות אוטומטיות בכל העולם ובשפות שונות, בהצלחה של פי עשרים ממה שהתכנית העסקית העריכה, כאשר מפעלים בארץ ובעולם מייצרים את המוצרים שלי המשווקים בכל העולם, נבחרתי לאיש השנה בתחומי מתוך 116 מדינות, אני כותב לך ספר זה עם כל התובנות שאליהן הגעתי במרוצת נסיונותיי, ועל מנת שאתה תמצא את הדרך הקצרה יותר, הנבונה יותר והבטוחה יותר להצלחתך.

בועז פמסון

בועז פמסון

תקציר קורות חייו של בועז פמסון: 1971 - קוטף שמיר ונענע בהרי ירושלים ומוכר בשוק מחנה יהודה (בהיותו ילד בן 6) 1976 - פועל ניקיון ומטגן כדורי פלאפל בדוכן פלאפל 1980 - פועל ניקיון ומתקן פנצ'רים בחנות אופניים 1983 - מתגייס לצה"ל וממשיך לעבוד בחופשות בחלטורות שונות 1986 - פותח חנות אופנים - עושה המון טעויות ומתרסק 1990 - פותח מסעדה - עושה המון טעויות ומתרסק שוב 1992 - פותח חנות מנעולים- ונכשל. ממציא פטנטים – ונכשל. מקים אתרי אינטרנט - ונכשל ונכשל ונכשל ונכשל - ואז מנסה שוב! היום בועז פמסון הוא הממציא והבעלים של שלושה פטנטים בשווי מאות מיליוני דולרים. המייסד והבעלים של קורס אינטרנט שגרף (בישראל בלבד) 13 מיליון שקלים, תורגם למספר רב של שפות ונמכר בארצות רבות ברחבי העולם. הבעלים של קבוצת "פרסום ישיר". מחבר הספר עטור השבחים "נסה שוב עד שתצליח".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • מסת"ב: 9789657629598
  • מספר עמודים: 152
  • שפה: עברית
  • הוצאה: ינואר-2014