• חפשו אותנו גם ב:
אני מלכה גרושה באושר
דיגיטלי
47
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

אני מלכה גרושה באושר

הוצאה: ePublish

אני מלכה גרושה באושר הוא יומן מציצני לחיים של גאיה קורן, גרושה לוהטת תל אביבית שבכלל גרה ברמת גן, והדבר הכי לוהט אצלה זה הווריד ברקה כשחותכים אותה בכביש וקוראים לה "סעי, אישה".

אני מלכה גרושה באושר הוא מתנה לכל מי שאי פעם יצאה לדייטים ונכוותה, לנשואה שתוהה איך שם בחוץ, לגרושה טרייה או מנוסה, ולזאת שמפחדת להזדקן לבד. זהו ספר זכות לכל גבר שאי פעם ניסה לנחש איך המוח שלנו עובד (והתייאש) וספר חובה לכל גבר שרוצה להצליח עם נשים.

אני מלכה גרושה באושר הוא סיפור חיים על אנשים, מערכות יחסים, אהבה, זוגיות ופרידה. יש בו תובנות מעצימות, אמת ואותנטיות. הוא משעשע ורציני, מצחיק וחודר לנשמה, וברגע הנכון הקריאה בו היא גלגל הצלה ממש.

גאיה קורן היא גורו הגרושות בישראל. היא מתמחה בשינוי חיובי בחיים וסוחפת אחריה אלפי נשים וגברים ברחבי הארץ ובעולם בהרצאתה מעוררת ההשראה - אני מלכה!
קורן מנחה סדנאות להצלחה בגירושים, מטפלת פרטנית ובעלת מאסטר בשיטת NLP לחשיבה מנצחת.
היא עיתונאית בידיעות אחרונות, בעלת טור אישי באתר ynet ומכורה לפייסבוק. וכן, גאיה קורן היא גרושה באושר.
לפחות רוב הזמן והרוב קובע.

גאיה קורן

גאיה קורן היא גורו הגרושות בישראל. היא מתמחה בשינוי חיובי בחיים וסוחפת אחריה אלפי נשים וגברים ברחבי הארץ ובעולם בהרצאתה מעוררת ההשראה - אני מלכה! קורן מנחה סדנאות להצלחה בגירושים, מטפלת פרטנית ובעלת מאסטר בשיטת NLP לחשיבה מנצחת. היא עיתונאית בידיעות אחרונות, בעלת טור אישי באתר ynet ומכורה לפייסבוק. וכן, גאיה קורן היא גרושה באושר. לפחות רוב הזמן והרוב קובע.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: ספרות קלה
  • מספר קטלוגי: UNEP-1711021
  • מספר עמודים: 250
  • שפה: עברית
  • הוצאה: יולי-2017