• חפשו אותנו גם ב:
אריות יהודה סיפורם המופלא של המכבים
דיגיטלי
38
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

אריות יהודה סיפורם המופלא של המכבים

מחבר:
הוצאה: עמית ארד

מסע מופלא, דרמטי ורומנטי אל השנים 180-160 לפנה"ס, במהלכן הגיע לשיאו מאבק המנהיגות בין הכהנים, המתייוונים והחכמים בארץ ישראל, מאבק שבסופו הפסידו הכהנים למתייוונים, אך אלה הובילו את העם למרד, גזירות השמד ולבסוף הובסו בידי המכבים.

ברקע מאבקי האימפריות – מצריים, סוריה, מקדוניה ורומא, הזוכה למעמד המעצמה העולמית.

הרומן מסופר מנקודת מבטו של הנער יהודה, המתבגר בצל האירועים והופך ליהודה המכבי, המנהיג והמצביא שמוביל את העם היהודי למלחמת עצמאות.

ספר אינטראקטיבי המלווה בחמישה סרטונים.

עמית ארד

עמית ארד

עו"ד, יזם ומאמן אמנויות לחימה. בעל תואר שני במנהל עסקים ותארים ראשונים במשפטים וכלכלה. בשנת 2008 החל לחקור באופן מעמיק את תקופת מרד המכבים ולכתוב את הרומן ההיסטורי "אריות יהודה", מחקר וכתיבה שנמשכו למעלה מחמש שנים.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

 00-00-2000

טריילר הרומן ההיסטורי "אריות יהודה"

קישור למקור

 00-00-2000

מקבץ ביקורות באתר הספר

"הרומן מצטיין באמינות גם בכל הקשור לתיאור העת הקדומה. ארד הצליב מקורות רבים, הוסיף נופך מדמיונו והאינטגרציה שעשה היא מושכת ומחייה באמינות רבה תקופה שהסופרים של ימינו כמדומה לא עסקו בה. ניכר שארד שולט היטב בניואנסים, והוא מצליח להפיח חיים לא רק בדמותו של יהודה אלא גם בדמויות של אביו ואחיו, ולא פחות מכך בדמויות משנה רומאיות, יווניות ומתייוונות. ארד חקר לעומק את תקופת המכבים, ורקח רומן היסטורי מעניין ועשיר בפרטים שלא רק שוחרי ההיסטוריה של ארץ ישראל עשויים ליהנות מקריאתו." ירון אביטוב, מבקר ספרות, בתכנית הרדיו "חדש על המדף עם אפרת שושני", רשת א' 23.3.14

קישור למקור

פרטים אודות הספר