• חפשו אותנו גם ב:
דיגיטלי
28.2
47.00
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

המתריעים

כאשר לֵייסי סטולץ הצטרפה לנציבות התלונות נגד שופטים בפלורידה, היא לא שיערה שהתפקיד עלול להיות כרוך בסכנה כלשהי. היא הרי עורכת דין, לא שוטרת. מאז, בתשע שנותיה כחוקרת בנציבות, היא טיפלה בתלונות נגד שופטים שטעו, כשלו, שתו יותר מדי. אך היא מעולם לא נתקלה בצד האפל באמת של הרשות השופטת. עד שיום אחד נוחתת על שולחנה תלונה על שחיתות שלעומתה כל שחיתויות השופטים בכל מדינות ארצות-הברית במאתיים השנים האחרונות היו כאין וכאפס. במרכז פרשיית השחיתות עומד קזינו על אדמות שמורה אינדיאנית, ומעורבים בה גורמים מהעולם התחתון, מהשלטון המקומי ומערכאות שיפוטיות.יחד עם הוּגוֹ, שותפה הוותיק לצוות וכוכב פוטבול לשעבר, נפגשת לייסי עם מגיש התלונה - עורך דין לשעבר שסרח, ישב בכלא וירד למחתרת. להפתעתם, המניע שלו להגשת התלונה אינו מוסרי, אלא כלכלי: על פי חוקי פלורידה, חושף שחיתות ("מתריע") באחד ממשרדי הממשלה זכאי לתגמול כספי נכבד. במהרה מתברר שמאחורי המתריע עומדים אנשים נוספים, בעלי אינטרסים מגוונים, וכל טפח נוסף שלייסי והוגו חושפים מהקנוניה אדירת הממדים חושף גם אותם לסיכונים שעד מהרה הופכים ברורים יותר יותר.
לייסי והוגו מבינים שעליהם לנקוט אמצעי התגוננות יוצאי דופן.

ג'ון גרישם הוא מחברם של רבי מכר רבים, בהם "ההודאה", "הסחטן", "מוניטין מפוקפק", "המייצגים" ועוד רבים אחרים, כולם יצאו בעברית בהוצאת מודן.

"נקודת מבט מרתקת על שחיתות משפטית... גרישם הוא מבקר חשוב של החברה האזרחית.". וושינגטון פוסט

ג'ון גרישם

ג'ון גרישם

ג'ון גרישם סופר אמריקאי. נולד ב-1955 בארקנסו. מעמודי התווך של ספרות המתח האמריקאית. שימש שנים רבות כעורך דין ואף כיהן בבית הנבחרים של מדינת מיסיסיפי. הוא פרסם רבי מכר רבים, ורבים מהם עובדו לקולנוע. ספריו מתמקדים בדרך כלל בעולם המשפט ובגזענות בארה"ב.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר