• חפשו אותנו גם ב:
המייל האחרון
דיגיטלי
44
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

המייל האחרון

מֶלווין מַרס נידון לעונש מוות בגין רצח הוריו בטקסס לפני עשרים שנה. ביום ההוצאה להורג הוא נלקח מתאו ומתבשר שאדם אחר הודה ברצח הכפול ושעונש המוות שנגזר עליו מושהה.
בלש המשטרה לשעבר אֵיימוֹס דֶקֶר נמצא בדרכו ליום העבודה הראשון כסוכן בצוות מיוחד של האף–בי–איי, כאשר הוא שומע דיווח חדשותי על המקרה של מרס.
פרטי הפרשה חקוקים היטב בזיכרונו - מכיוון שיש לו היפרתימֵזיה, זיכרון מושלם. גם מרס, כמו דקר, היה שחקן פוטבול מוכשר בצעירותו, ובנוסף, המשפחות של שניהם נרצחו באכזריות.
קווי הדמיון האלה מציתים בדקר עניין מיוחד והוא נחוש לחקור את תיק הרצח הזה. דקר ויתר חברי הצוות נוסעים ברחבי ארצות הברית בניסיון לפענח את הפרשה ולחשוף את האמת שבבסיסה.
כאשר סוכנת אף–בי–איי מהצוות נחטפת, הם מתחילים להבין שבסיפור מעורבים אנשים חזקים ומסוכנים יותר ממה ששיערו. בעלילה קצבית ורבת הפתעות נחשפים עוד ועוד פרטי מידע, אך האם די בהם כדי ליצור תמונה שלמה למי היה מניע לרצוח את הוריו של מלווין ואיך פשעים גזעניים שהתרחשו בטקסס שנים רבות קודם לכן קשורים לפרשה.
המייל האחרון הוא הספר השני בסדרת "איש הזיכרון" שיצא בעברית בהוצאת מודן.

דיוויד באלדאצ'י

דיוויד באלדאצ'י

נולד ב-1960 בווירג'יניה. עורך דין וכותב מותחנים אמריקאי. פרסם למעלה מעשרים ספרי מתח ופעולה שרבים מהם היו לרבי-מכר. ספריו תורגמו ל-45 שפות ונמכרו ביותר מ-100 מדינות; הודפסו כ-110 מיליון עותקים מספריו עד כה, מה שהופך אותו לאחד מהסופרים המצליחים ביותר בהיסטוריה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר