• חפשו אותנו גם ב:
פולשת
דיגיטלי
36
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

פולשת

חוקרת הציפורים אליאנה דוידוב צועדת את צעדיה הראשונים כבלשית מקצועית, ועד מהרה היא מסתבכת: מה שמתחיל כפרשה של הטרדה מינית מתפתח לפרשת רצח. מעקב אחר גבר מאיים מתגלגל לתוך מערבולת של הטעיות וסכנת נפשות. החלוקה הברורה בין רעים לטובים, בין קורבנות לתוקפים, מיטשטשת לנגד עיניה של דוידוב, עד שאינה יכולה לסמוך עוד על האינטואיציה הבריאה שלה.מי דחף את רם מטרסו, איל הנדל"ן, אל מותו? זו השאלה העומדת במרכזו של "פולשת", הספר השני בסדרת החוקרת אליאנה דוידוב. מבטנו נשלח אל מגדלי דירות היוקרה, שנבנים עתה בתל אביב ומשנים את קו האופק של העיר – אל החניונים התת־קרקעיים, חדרי המדרגות והדירות לדוגמה – שבהם חושפת דוידוב עולם של יצר וחרדה. פועלים שחבריהם נהרגים באתרי הבנייה, סמנכ"לית שיווק שאפתנית, בעלי חברה שעלולים לפשוט את הרגל – הכול נאבקים מרה על קיומם. ומישהו נאלץ לשלם את המחיר.

האם השוטרת ענת שהרבני, מושא תשוקתה של אליאנה דוידוב, תעזור לה לפתור את התעלומה? האם תצליח להפר את בדידותה המזהרת? ואיך קשורה לכל זה הצוצלת, הציפור הפולשת הראשונה לישראל?

ארנה קזין היא סופרת ומסאית, כלת פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים. "פולשת" הוא השני בסדרת ספרי הבלשית, אחרי "גוזל – נובלה בלשית", שהיה לרב מכר. מתוך דברי השבח על הנובלה הבלשית גוזל:"אני ממתין לספר הבא בסדרה [...] אני סקרן לראות כיצד קזין תחלץ מקִנה את הגיבורה שלה". עמרי הרצוג, הארץ"יאללה, אליאנה, תביאי עוד ממך".מיטל שרון, מאקו"אני ממתין בציפייה לחקירות הנוספות של הבלשית הקשוחה והבודדה". יונתן דה שליט, מקור ראשון

ארנה קזין

ארנה קזין

נולדה בסקוטלנד בשנת 1967, גדלה ברמת גן. סופרת, מסאית, מנחת כתיבה. כלת פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים לשנת 2009. כותבת נובלות, סיפורים קצרים ומסות. מובילה עם דנה אולמרט ודפנה בן צבי את "תחנת כתיבה", שירות של הנחיה וליווי בכתיבה. עד היום ראו אור ספריה: "במרחק הליכה" – חיבור על תרבות הצריכה (בבל 2004), "פיקניק" – אסופת סיפורים קצרים (הקיבוץ המאוחד 2006); "על הנוחות" – חיבור של ביקורת תרבות (בבל 2008); הנובלה "דיסטנס" ראתה אור באנתולוגיה "מאחורי הכסף יש סיפור" (אחוזת בית 2010); "אפס עד 12 – יומן השנה הראשונה" (הקיבוץ המאוחד 2011). צילום: ינאי יחיאל

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

מיטל שרון 09-08-2017

פולשת | ארנה קזין

פולשת הוא ספר כיפי, מותח לפרקים, סקסי לפרקים, ומומלץ לקריאה קלילה.

http://la-vie.life/2017/08/09/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A9%D7%AA-%D7%90%D7%A8%D7%A0%D7%94-%D7%A7%D7%96%D7%99%D7%9F/

אהרון לפידות 21-08-2017

זן משלה

"פולשת" הוא לא מותחן שגרתי. למען האמת צריך למתוח מעט את גבולות ההגדרה כדי לקרוא לו מותחן, ואולי גם אין כוונה כזו: כותרת המשנה שלו היא נובלה בלשית, ואני חושב שהיא קולעת לאמת. יש פה חקירה בלשית, אך היא משמשת כמעין דבק ספרותי על מנת לחבר בין כל הדמויות המרכיבות את הסיפור. מה בכל זאת יש כאן? רומן אינטליגנטי עכשווי, שחי ומתפקד במציאות הישראלית כפי שהיא נראית בעיני הכותבת. מענג.

ישראל היום

עמית קלינג 03-09-2017

בולשת: לארנה קזין יצא ספר טיסה - והיא גאה בזה - ריאיון

טיים אאוט

פרטים אודות הספר