• חפשו אותנו גם ב:
אישה בכלוב
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

אישה בכלוב

קארל מרק, בלש מבריק וטיפוס שקשה לעבוד איתו, לא הבין מדוע בועטים אותו למעלה. אבל כשהקידום הוביל אותו אל קומת המרתף, העניינים התבהרו. קארל קיבל לידיו את מדור Q, יחידה לפענוח מקרים ישנים. הוא מקבל כשוליה את אסד, מהגר סורי תאב ידע בעל יכולת אלתור וכישרון בישול מפתיע. התיק שבו החליט להתמקד הוא היעלמותה של מרטה לינגו, פוליטיקאית יפהפייה בעלת דעות פרובוקטיביות שנעלמה לפני חמש שנים ללא עקבות. חברי מדור Q עובדים במלוא המרץ ומנסים למצוא קצה חוט בפרשה. זאת הפעם הראשונה ששפר גורלה של מרטה בשנים האחרונות. מאז היעלמה כלואה מרטה בעלטה ובאור מעוור לסירוגין, עם תפריט קבוע וקצוב, ללא יכולת לאמוד את הזמן שחולף. היא נלחמת על שפיותה ועל שמירת צלם אנוש, קרב שנשבעה לנצח בו. קארל ואסד אינם מודעים לעובדה שהשעון מתקתק וכי יום מותה של מרטה קרב.

"אישה בכלוב" הוא הספר הראשון בסדרת מדור Q. הספר תורגם ל-36 שפות, מכר יותר משלושה מיליון עותקים וכיכב בראש רשימות רבי-המכר באירופה יותר משנה.

יוּסי אדלר־אוֹלסֶן

יוּסי אדלר־אוֹלסֶן

יליד דנמרק 1950. למד רפואה, מדעי החברה וקולנוע באוניברסיטה, בעל תואר ראשון בקולנוע. עם סיום לימודיו, החל לכתוב תסריטים, בין היתר עבור אולפני דיסני בדנמרק ובהולנד. בשנות ה- 80 הוציא לאור את אנציקלופדית הקומיקס הראשונה של דנמרק הנמכרת עד היום ונחשבת לאורים ותומים בתחום הקומיקס בדנמרק. לאחר שנים בהן עבד כעורך ומו"ל בתחום המגזינים והעיתונות בדנמרק, וכן החזיק במשרות ניהול שונות, החל לפרסם רומנים פרי עטו. בשנת 2007, פורסם הספר הראשון בסדרת מדור Q בדנמרק. הספר תורגם
ל–36 שפות, מכר יותר משלושה מיליון עותקים וכיכב בראש רשימות רבי המכר באירופה יותר משנה. עם הצלחתו המסחרית של הספר עזב אדלר-אולסן את עיסוקיו האחרים והוא מייחד את כל זמנו לכתיבה.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר