• חפשו אותנו גם ב:
אוגי ואני
דיגיטלי
42
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

אוגי ואני

״להיות חברותי זה לא מספיק. צריך לדעת להיות חבר.״

ג׳וליאן, כריסטופר ושרלוט ניסו להיות חברים של אוגי פולמן, כל אחד בדרכו. כריסטופר היה החבר הכי טוב, שרלוט נבחרה להיות ״החברה המלווה״ בבית הספר החדש, וג׳וליאן בכלל לא הצליח להיות חבר של אוגי.
את שלושתם הכרנו בספר פלא – שכבש מיליוני קוראים ברחבי העולם – אבל לא שמענו את קולם.
באוגי ואני אנחנו חווים שוב את סיפורו המרגש של אוגי מבעד לעיניהן של שלוש דמויות מעולמו, שמתקרבות אליו או מתרחקות ממנו ועוברות מסע פנימי מעורר הזדהות בזכותו ובחברתו.

פלא, שנבחר למצעד הספרים של משרד החינוך, תורגם ל־45 שפות, היה לרב־מכר בארץ ובעולם וזכה גם לעיבוד לקולנוע.
פלא זכה להצלחה מסחררת והפך לתופעה בארץ ובעולם. הוא מככב כבר חמש שנים ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס, זכה בפרסים ובשבחים, ובארץ היה לרב־מכר ונבחר למצעד הספרים של משרד החינוך.


ר"ג' פלאסיו

במשך שנים היתה ר"ג' פלאסיו מעצבת גראפית וחלמה להיות סופרת. יום אחד, כשהיא ושני בניה בילו בגלידרייה, נכנסה למקום ילדה עם עיוות קשה בפנים. דמותה לא הרפתה מפלאסיו גם אחרי שעזבו את המקום, ועוד באותו לילה החלה לכתוב את ספרה הראשון.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

שגיא גרין 08-02-2018

גם כוכבי לכת נופלים

במקביל לצאת הסרט ראה אור בעברית "אוגי ואני: שלושה סיפורי פלא" ובו מספרים הילדים ג'וליאן, כריסטופר ושרלוט על השנה הראשונה שלהם במחיצת אוגי. כבר נכתב פעם על גבי נייר זה (goo.gl/pQqaki) על דמויות משנה שמגיע להן יותר מקום מזה שהעניק להן הסופר. פלאסיו מדגישה במבוא קצרצר שזה אינו ספר המשך ל"פלא". בעצם זה אולי ההפך מספר המשך: פלאסיו עושה כאן אצל הקוראים היפוך תודעתי ביחס למה שהם יודעים ומה שהם חושבים על שלוש הדמויות הללו. בלי לחשוף יותר מדי רק נאמר שהתמונה היא תמיד מורכבת יותר ממה שחושבים; שגם לילדים רעים יש סיבות, שגם להיות ילדים טובים ממש לא קל; שגם להיות חבר של אוגי זה קשה; אבל גם להיות החבר הכי טוב שלו זה ממש לא פשוט.

הנייר

פרטים אודות הספר