• חפשו אותנו גם ב:
דיגיטלי
25.35
39.00
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

שלום אהבה

בעוונותינו הפכנו למומחיות לפרידות. יצא לנו בחיים לא רק להינטש אלא גם לנטוש. כתבנו על כל מיני סוגים של פרידות. זו שמעליה מתנוססת המילה "גירושים" (שאגב, כבר מזמן הפסקנו לחשוש ממנה), זו שמעורבים בה ילדים, וגם זו המתרחשת בין שניים שהאהבה הענקית שהיתה ביניהם לא החזיקה מעמד מול המציאות. אין כנראה פרידות מאושרות, אבל ישנן גם ישנן התאוששויות מפוארות. אם תשמרי על סטייל, לעולם לא תפסיקי להודות לעצמך.

נילי לנדסמן

נילי לנדסמן

סופרת, מורה ליוגה ועיתונאית ישראלית. שירתה בתור כתבת צבאית בעיתון במחנה נח"ל. כתבה, יחד עם תמר קרוון, את מדור האופנה "הצעקה האחרונה", במקומון "העיר" במשך כשש שנים, לאורך שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים. בשנת 2004 עברה למגזין "Time Out תל אביב", שם כתבה מדור ואף ערכה לזמן קצר את מדור "החיים יפים". ערכה ותסרטה תוכניות טלוויזיה שונות בהן: "יחסים מסוכנים" עם דנה מודן, "תוצרת הארץ" עם אילנה ברקוביץ' ו"לשבת לקום" עם אביגיל אריאלי. כמו כן הגישה פינות אורח בתוכניות בוקר בטלוויזיה בנושאי אופנה והורות. ביוני 2006 חנכה מכון יוגה, "יוגה בגן החשמל", שם היא מעבירה שיעורים. במקביל, היא מפרסמת כתבות בנושאי ניו אייג' ואופנה בשלל מגזינים ואתרי אינטרנט ואף זכתה לקמפיין דוגמנות של חברתה-לשעבר למתחם גן החשמל, נאית רוזנפלדר.

ליאת תימור

ליאת תימור היא עיתונאית, עורכת ומנחת טלוויזיה ישראלית. תימור עבדה בעיתון "חדשות" מ-1986 ועד לסגירתו ב-1992. בעיתון שימשה כרכזת כתבים וכמפיקת מוסף סופשבוע, וכן כסגנית עורכת מוסף האוכל של רון מייברג. בשנים 1993–2002 עבדה במעריב, תחילה כסגנית עורך מוסף "סגנון" ואחר-כך, במשך תשע שנים, כעורכת המוסף. בשנים 2008–2010 שימשה תימור כעורכת מוסף "סגנון" במעריב וכעורכת תחום הפנאי וסגנון החיים בעיתון. מאז 2010 היא כותבת טור אישי במוסף, ובו היא מתכתבת עם קוראים ובעיקר עם סופרים. בשנת 2007 הקימה הוצאה לאור בשם "Must Have: רק דברים טובים" ביחד עם כרמית יוכפז. מ-2007 הן מוציאות מדריך שנתי העוסק בסגנון חיים ומציג את בתי העסק המובילים בתחום.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר