• חפשו אותנו גם ב:
לצאת ממשבר - כיצד להפוך כל מכשול להצלחה
דיגיטלי
29
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

לצאת ממשבר - כיצד להפוך כל מכשול להצלחה

ספר חובה לכל מי שמעוניין לצאת ממשברים ולהפוך כל להצלחה!
האם אתם נמצאים במשבר ולא מבינים למה אינכם מצליחים לצאת ממנו?
האם אתם מרגישים אבודים ולא יודעים מה הצעד הבא?
האם אתם חוששים לצאת מאזור הנוחות שלכם כדי להגיע למקום חדש בחייכם?
ספר זה ילמד אתכם כיצד לצאת ממשברים ואיך להפוך כל מכשול להצלחה וכן יגלה לכם את כל השיטות שהמחבר השתמש בהם, כדי להפוך משברים רבים בחייו להצלחות יוצאות דופן. ויטלי אוסטפץ דאג לצייד אתכם בכלים היעילים והפשוטים ביותר, שתוכלו ליישם בחיי היום-יום שלכם ובכל סוגי המשברים, בהם תתקלו! בעזרת שיטות העבודה וצורת החשיבה הייחודית שבספר תוכלו להתכָּוונֵן אל היציאה מהמשבר ולהפוך אותה להצלחה, לצאת מאזור הנוחות הצר, להתפתח ולנצל את המשברים לטובתכם. .
לִמדו גם אתם לפתח צורת חשיבה בה משברים הם כלים התורמים להתקדמות בחיים, וכך תוכלו לחיות בשלווה ובחיים מרעננים. הספר יספק לכם כלים למציאת פתרונות בכל סוגי המשברים המרכזיים שיש בחיים, שאתם נמצאים בו, וכן תסגלו לעצמכם דפוס חשיבה חדש ויצירתי, שיאפשר לכם לפרוץ קדימה ולהפוך את המשברים להצלחות.
רוב האנשים חושבים שמשברים הם דבר שלילי, אך כאן תבינו למה משבר הוא דבר חיובי ואיך הוא מקדם אתכם בחיים, תדעו כיצד לקחת משבר ולמנף אותו להצלחה בקלות וביעילות וכן תרכשו כלים ותובַנות, שיסייעו לכם לראות את השפע בתוך המשבר.
ויטלי אוסטפץ הוא מרצה ומומחה להעצמה ולהתפתחות אישית. מרצה בתחום המוטיבציה והחינוך, מנחה סדנאות בכל רחבי הארץ ומסייע לאנשים ולבני הנוער לשנות את חייהם.
שיטות העבודה הייחודיות של ויטלי יעילות ביותר ועוזרות לרבים, הסובלים מערך עצמי נמוך, להתפתח ולהתקדם.
אהבתו של ויטלי להתפתחות אישית ולצמיחה תמידית בחיים האישיים הניעה אותו ליצור כלים שכל אדם ונער, שלא פועל למען חיים יוצאי דופן, מניעה אותם לפעולה ליצור לעצמם חיים יוצאי דופן.

ויטלי אוסטפץ

ויטלי אוסטפץ הוא מרצה ומומחה להעצמה ולהתפתחות אישית בתחום המוטיבציה והחינוך, מנחה סדנאות בכל רחבי הארץ ומסייע לבני נוער ולבוגרים לשנות את חייהם. ויטלי השתתף בסדנאות בין לאומיות להתפתחות אישית, לצד סדנאות של מיטב המרצים המובילים בארץ. הוא למד מפיהם ופיתח שיטות עבודה ייחודיות משלו. שיטות אלה יעילות ביותר ועוזרות לרבים מלקוחותיו להתפתח ולהתקדם מאוד בחיים האישיים והעסקיים. הוא עוזר ללקוחותיו הסובלים מערך עצמי נמוך, להתפתח ולהתקדם, וזאת, על ידי יישום השיטות בצורה מדויקת, בהתמדה, עם רצון להצליח ובליווי אישי, וכן עם גמישות והתאמה לכל אחד ואחת מהם. אהבתו של ויטלי לנושא ההתפתחות האישית הניעה אותו ליצור כלים שכל אדם יכול לפעול על פיהם כדי ליצור חיים משמעותיים ולהשתפר באופן יום-יומי. אפשר לפנות לויטלי לייעוץ ולאימון אישי, לקורסים, לסדנאות ולהרצאות במגוון נושאים הייחודיים לו.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • דנא קוד: 080000360038
  • שפה: עברית
  • הוצאה: יולי-2016