• חפשו אותנו גם ב:
מעבר לגבולות האפשר - להפיק מעצמך את המקסימום
דיגיטלי
39
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

מעבר לגבולות האפשר - להפיק מעצמך את המקסימום

כמה רחוק אפשר להגיע? שיא הפוטנציאל האנושי הוא בגדר תעלומה. מומחים רבים מנסים לענות על שאלות כמו מהו קצה גבול היכולת האנושית, אך הדבר החשוב יותר הוא ההבנה, שכולם יכולים למתוח את גבולות יכולותיהם מעבר למה שנדמה שאפשרי, ולהשיג הרבה יותר – בספורט, בעסקים, ובכל תחום שתבחרו.

ספר זה עוסק בהשגת מטרות בלתי רגילות- מטרות גדולות ומאתגרות במיוחד. הוא יעורר בכם השראה ויקנה לכם את הידע והכלים לשינוי תפיסתי. שינוי שיניע בלבם את האמונה שביכולתם להשיג מטרות בלתי רגילות, ויצייד אתכם באנרגיה ובאומץ לפעול אל מול האתגרים שבדרך.

אם אתם יודעים ומרגישים שאתם רחוקים ממיצוי הפוטנציאל המקסימלי שלכם, הספר הזה יוכיח לכם שאתם מסוגלים להשיג הרבה מעבר למה שנדמה שאפשרי.

רן סיבוני

רן סיבוני הוא 'איש ברזל' ו'אולטרה מרתוניסט', מרצה לפיתוח נחישות, יועץ עסקי שמשלב תפיסות מעולם הספורט האתגרי בעולם העסקי. הוא יו"ר בארגון העסקים הגדול בישראל ומאמן מנטלי שמוביל ספורטאים להפגנת ביצועי שיא תחת לחץ ולמימוש הפוטנציאל הספורטיבי שלהם. רן הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזה"ת, החל את דרכו המקצועית בתחום הביטחון ושירת שם במשך שנים רבות. בהמשך, הבין שאהבתו הגדולה טמונה בעבודה עם אנשים, בהובלה שלהם, בהדרכה שלהם, בהעצמה שלהם ובמיצוי הפוטנציאל שבהם. הבנה זו הובילה את רן ללמוד אימון אישי ותואר שני בייעוץ ארגוני.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר

  • סוגה: עיון
  • דנא קוד: 080000360168
  • מספר עמודים: 144
  • שפה: עברית
  • הוצאה: נובמבר-2017