• חפשו אותנו גם ב:
גברים לבנים מתים
דיגיטלי
42
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

גברים לבנים מתים

מחבר:
הוצאה: לוקוס

בגברים לבנים מתים אנו פוגשים מחבר בעל משיכה עזה לטיפוסים ססגוניים מהספרות ומההיסטוריה - מוכרים ואלמוניים, אמיתיים ובדויים, גברים ונשים, המציתים את דמיונו ומניעים אותו לחקור, לפענח ולספר את סיפורם. בכרוניקות קטנות הכתובות להפליא מטייל המחבר בנוף הספרותי של הרמן מלוויל, ז'ורז' פרק ורבים אחרים, ופורשֹ פנורמה חברתית ותרבותית מוכרת ואבודה, חיה וזרה. כתיבתו המשחקית והמשועשעת של שץ מפתיעה את הקוראים כל העת, ופותחת צוהר אל תשוקותיו של איש ספר אמיתי.
אנו גאים לצרף את אבנר שץ לסדרת לוקוס לספרות עכשווית, שבה אנו מאגדים סופרים מרחבי העולם שיפלסו לנו שבילים חדשים בתודעה ובדמיון.
"מלאכת מחשבת מענגת של תבונה ספרותית ואנושית." אסף שור
"הגיע הזמן שהעולם יתוודע אל הסופר המסתורי הזה." נל זינק

אבנר שץ

אבנר שץ

שץ יליד 1959. סופר, משורר ומתרגם. נולד וגדל בקרית ים, למד בבית ספר ימי והפליג כצוער בצי הסוחר. ב-1989 היה בין הזוכים בתחרות הסיפור הקצר של עיתון הארץ ומאוחר יותר פרסם שלושה ספרים: מעגלים מודפסים, (כתר, 1994), לשוט אל השקיעה, (זמורה-ביתן, 1998), והילה ודג הגרב (ידיעות אחרונות, 2005).התכתבות ספרותית ארוכת שנים בין שץ לבין הסופרת האמריקאית נל זינק ("הכותלי","ניקוטין") הניבה בין השאר שתי יצירות פרי עטה, הרואות אור בימים אלה. במשך השנים כתב שץ בהארץ, בידיעות אחרונות, בהליקון, במאזניים ובמקומות נוספים, וכן בבלוג שלו "רשימות מן הבוידעם". שץ מתגורר בחיפה עם זוגתו, אב לשתי בנות.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

נטע הלפרין 24-11-2016

"זה ספר שנוצר בתמיכת נשים" - ריאיון, ישראל היום

קישור למקור

יוני ליבנה 03-12-2016

"גברים לבנים מתים": ינער אתכם מהוודאות של פייסבוק, ynet

בתקופה שבה כל מסע מתקצר לכדי סטטוס קצרצר, קשה שלא להתאהב באבנר שץ כפי שהוא מצטייר מסיפורי הקובץ המשמח "גברים לבנים מתים". שץ מזמין את הקורא הצעיר וחסר הניסיון ללכת איתו במסע ספרותי, וזה לא מעט בימים שכאלה

קישור למקור

גילית חומסקי 18-12-2016

טרחנות מקסימה, מקור ראשון, שבת

כך או כך, בזמן הקריאה הנוכחי, "גברים לבנים מתים" הוא ספר מענג, עם תמהיל מדויק של אמת וסיפור.

קישור למקור

פרטים אודות הספר