• חפשו אותנו גם ב:
פריה של שבעת האיים
דיגיטלי
42
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

פריה של שבעת האיים

הוצאה: לוקוס

ימאים, ספינות, זוג אוהבים וקצין רשע מרכיבים את הדרמה שלפניכם. התפאורה אופיינית לקונרד: קבוצת איים במזרח האוקיינוס ההודי, במקום שבו השמש זורחת והשיער מתבדר ברוח. אך העלילה אופיינית קצת פחות: הפעם עומדת במרכז הסיפור גיבורה.
על רקע המתיחות בין הצי הסוחר האנגלי לצי הסוחר ההולנדי אנו פוגשים את נלסון (או נילסן) הזקן ואת בתו הנבונה פריה. לבה של פריה יוצא אל אהובה האנגלי, אך קצין הולנדי נלעג חומד אותה ואינו מהסס לנצל את מרותו. לא נגלה לכם מה עולה בגורלה של האהבה, תחת זאת נפקיד אתכם בידיו האמונות של אחד מגדולי מספרי הסיפורים ומי שהיה אמן של מתח ומבנה ספרותי, שיגלה לכם את פניה הרבים של התשוקה. הפלגה נעימה!

״עטו של קונרד לעולם אינו שוגה בתנועה שאינה במקומה.״ וירג׳יניה וולף

״זו מלאכתו של רב קוסמים.״ ג׳ונתן גיבס

ג'וזף קונרד

ג'וזף קונרד

(1924-1857). סופר בריטי יליד פולין. מגדולי הסופרים בשפה האנגלית, הפליג באפריקה, באוסטרליה, במלזיה, בים התיכון ובאוקיינוס ההודי, והיה מעורב בהברחות נשק, במהפכות, במסחר ובמלחמות. כתב ספרים וסיפורים רבים - הנובלה שלו "לב המאפליה", שעליה מבוסס הסרט "אפוקליפסה עכשיו", היא מיצירותיו המפורסמות ביותר.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

עמרי חורש 05-08-2016

ביקורת בונה, Ynet, סימניות

"פרייה של שבעת האיים" הוא ממתק נדיר של צלילה אל עומקים של מקום אחר וזמן שנראים היום כמעט בדיוניים - ללא אינטרנט, סלולרי או מחויבות. הוא מאפשר קריאה תמימה או ביקורתית, וזה כבר תלוי במה שאתם אוהבים לקחת לחופשה שלכם. שימו אותו במזוודה, לא תצטערו.

קישור למקור

אריק גלסנר 12-08-2016

אי ירוק בים, ידיעות אחרונות

קישור למקור

פרטים אודות הספר