• חפשו אותנו גם ב:
נוגה
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

נוגה

מחבר:
הוצאה: עם עובד

מהו ״נוגה״, הסם המסתורי החדש שכובש את סצנת המסיבות המחתרתית בלונדון? מי הם האנשים במכוניות הלבנות החרישיות שחוטפים בני אדם באמצע העיר? למה במכולת השכונתית החלו להופיע חטיפים בורמזים, ומי השתלט על תחנת הרדיו המקומית? האם אפשר לבטוח בצ'ריש היפהפייה, ומדוע חשוב מאוד לשתות וודקה אחרי שמקיימים יחסי מין? מה פשר השועלים שהחלו להופיע ברחובות לונדון, ואיך ייתכן שהם נוסעים באוטובוסים? כיצד כל זה קשור לתאגיד המכרות האמריקאי לייסברק ועד כמה עמוק יכולה הרשת החברתית לחדור לחיינו?
ראף, צעיר לונדוני חובב מסיבות בן 22 עם הפרעת שינה נדירה, עומד לגלות את הקשר בין כל אלה ועוד הרבה יותר. בניסיון לאתר את חברו הטוב שנעלם בלי להותיר עקבות, הוא חושף קונספירציה תאגידית מסוכנת חובקת עולם ומתאהב באישה המסעירה ביותר שפגש מימיו. רומן וירטואוזי משובח, קצבי ומסחרר, המשלב עלילה מפותלת ועוצרת נשימה של מותחן, עם כישרון ספרותי לשוני וקומי, שמפלח את המציאות העכשווית בחריפות בלתי מצויה, מאת אחד הסופרים הצעירים הבולטים ביותר בבריטניה כיום.
״נוגה בוער באנרגייה המקורית שבו, הוא שוזר ביד אמן עלילה מסתחררת עם סאטירה חברתית בסגנון תומס פינצ׳ון״. סן פרנסיסקו כרוניקל.
״אני יכול לומר בלי כל ספק, שנוגה מסובב לך את הראש, אבל הפעילות הזאת טובה וממכרת״. הטיימס.
נד באומן נולד בלונדון ב–1985 ולמד פילוסופיה באוניברסיטת קיימברידג׳. הרומן הראשון שלו מתאגרף חיפושית זכה בפרס גילדת הסופרים בבריטניה ובפרס גולדברג. ספרו השני “תאונת השיגור“ היה מועמד לפרס בוקר. ב–2013 היה הצעיר ביותר ברשימת עשרים הסופרים הצעירים הטובים ביותר בבריטניה בעשור האחרון, של המגזין הספרותי גרנטה. נוגה הוא ספרו השלישי. נד מתגורר בלונדון ועתיד לפרסם את ספרו הרביעי ״טירוף עדיף על תבוסה״ בסוף 2017

נד באומן

נד באומן

נד באומן – סופר בריטי יליד 1985. נבחר על ידי ה"גרדיאן" כאחד מעשרים הסופרים הבריטים הצעירים המבטיחים ביותר מתחת לגיל ארבעים ונכלל בשנת 2013 ברשימת "20 הסופרים הצעירים הטובים ביותר" של כתב העת היוקרתי לספרות "גרנטה". רומן הביכורים שלו, "מתאגרף, חיפושית", שיצא לאור בשנת 2010 בהיותו בן 25 בלבד, זכה בפרס אגודת הסופרים הבריטית עבור הרומן הטוב ביותר לשנת 2011, בפרס גולדברג עבור רומן ביכורים ראוי לציון והיה אחד המועמדים הסופיים לפרס רומן הביכורים הטוב ביותר של ה"גרדיאן". ספרו השני, THE TELEPORTATION ACCIDENT, נמנה עם המועמדים לפרס מאן-בוקר לספרות לשנת 2012. בנוסף, הוא עוסק בכתיבה עיתונאית ובכתיבת ביקורות ספרות עבור עיתון ה"גרדיאן" ועבור כתבי העת "דייזד אנד קונפיוזד" ה-"וויט רוויו" וה-"לונדון רוויו אוף בוקס".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר