• חפשו אותנו גם ב:
אל תשאיר בלגן
דיגיטלי
25
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

אל תשאיר בלגן

הוצאה: מוסקט

"תחזור למיטה ילד," הוא אמר לי מעט ברוך. ואני, שכל כך רציתי לחבק את אמא ולהבין שזה לא חלום, ושהיא באמת חיה – המשכתי להתקדם לעברה. אבא היה גבוה וחזק. הוא לא רצה לאבד אישה נוספת אחרי המלחמה. הוא הרים אותי בקלות, נישק את ראשי ומבלי לדבר לקח אותי למיטה. הוא הניח אותי ואמר, "תנסה לישון ואל תדאג." הוא נישק אותי שוב ויצא מבלי לסגור את הדלת. אצל אבא לכל דבר היתה משמעות. כשאבא שלי היה מנשק לי את הראש זו הייתה נשיקה מחנכת. נשיקה בלחי הייתה מאהבה. אבא אף פעם לא נישק אותי בלחי". בין מציאות לדמיון, בין אמת לחלום, הכל אישי והכל אפשרי.

52 סיפורים קצרים על מצבים מהחיים כמו תור בסופר, חתונה או "פגישה עיוורת". אבל לכל מה שנראה רגיל, מתלווה תפנית מפתיעה. אל תשאיר בלגן הוא קובץ סיפורים קצרים של הסופר והיוצר עמית נגלר.

עמית נגלר

עמית נגלר

עמית נגלר (נולד בשנת 1975) הוא סופר למבוגרים ולילדים, תסריטאי ומרצה. מתגורר בפתח תקווה, נשוי לאורית ואב לחשן, לביא, יאר ובארי. למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה אוניברסיטה הפתוחה ובעל תואר שני בחינוך ולימודי משפחה. ב-2003 סיים בהצטיינות את בית הספר לקופירייטינג ACC אצל תרצה גרנות. עד היום כתב שישה ספרים (שלושה ספרי ילדים ושלושה ספרים למבוגרים). מלבד כתיבה ועריכת ספרים וכתיבה לאירועים, עוסק בכתיבת תוכן שיווקי לעסקים. עמית מרצה במסגרות שונות בנושאי כתיבה, שיווק ופרסום באינטרנט.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר