• חפשו אותנו גם ב:
דברי מתיקה
דיגיטלי
37
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

דברי מתיקה

הוצאה: עם עובד

"רציתי דמויות שאוכל להאמין בהן, ורציתי להסתקרן ממה שעומד לקרות להן; בדרך כלל העדפתי שאנשים יתאהבו ויתאכזבו, אבל לא היה לי אכפת אם הם ינסו לעשות גם דברים אחרים."

סרינה היא יפהפייה בלונדינית, בת טובים שאוהבת לקרוא אבל מצטיינת דווקא במתמטיקה. כך, היא מתחילה ללמוד באוניברסיטת קיימברידג', שם היא תפגוש את האיש שלזכותו - או לחובתו - תיזקף הקריירה הקצרה שלה בשירות החשאי הבריטי, בשולי המלחמה הקרה.
לאוהדיו הרבים של איאן מקיואן צפוי בין דפים אלה עונג מיוחד: ביד בטוחה ושובבה הוא טווה סיפור אהבה מתוחכם ומפתיע, שתחילתו כמעט שגרתית ואחריתו מי ישורנה.

איאן מקיואן

איאן מקיואן

איאן מקיואן נולד באנגליה ב-1948 והתחיל לכתוב בראשית שנות השבעים. עד כה פירסם שני קובצי סיפורים קצרים ותשעה רומנים וחיבר תסריטים אחדים. יצירתו זיכתה אותו בכמה פרסים חשובים ובהם, ב-1998, פרס "בוקר" היוקרתי על ספרו אמסטרדם - עם עובד "ספריה לעם" 2000.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

אריק גלסנר 03-01-2014

על "דברי מתיקה", של איאן מקיואן, ידיעות אחרונות, 7 לילות (מבקר חופשי)

תענוג גדול לקרוא ברומן החדש של איאן מקיואן, סופר חכם ומעודן, שעם זאת לא שוכח לרגע את חשיבותה הגדולה של בניית עלילה מותחת.

קישור למקור

עמנואל ברמן 12-01-2014

כשאיאן מקיואן פוגש את ג'ון לה קארה, הארץ ספרים

מעל לכל, "דברי מתיקה" הוא ספר אינטליגנטי מאוד, מרתק ומטלטל, שקשה מאוד להרפות ממנו לפני שנצליח לפענח את סודותיו המהפנטים.

קישור למקור

יונתן דה-שליט 21-02-2014

עטיפה קורצת, מקור ראשון, שבת

“דברי מתיקה“ הוא, אם כן, ספר רב שכבתי, מהנה, כתוב בכישרון ובמיומנות משוכללת, ספרו הטוב ביותר של מקיואן אחרי "כפרה".

קישור למקור

פרטים אודות הספר