• חפשו אותנו גם ב:
הייתי חיית מחמד של השטן
דיגיטלי
48
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

הייתי חיית מחמד של השטן

מחבר:
הוצאה: אומץ

הייתי ילד פלא. נחטפתי והוחזקתי בתנאי כליאה במשך רוב שנות חיי. הפכתי לשפחת מין. חייתי בתת-תנאים בזמן שהכישרונות שלי מניבים סכומי עתק, מהם לא אני נהנה. ללא שום קשר עם מישהו מבחוץ, ללא פרוטה בכיס, ותחת השגחה מסביב לשעון.

כעבור שנים, אולצתי להתחתן עם ילדה שהועסקה בכפייה. נולדו לנו ילדים, ושרשרת הזוועות הלכה והתארכה.

הסיפור הזה הוא אמת לאמיתה מתחילתו ועד סופו. הוא נכתב מתוך הלב, מתוך צלקות, מתוך עורקים קרועים, מתוך שנים של דיכוי נורא. מתוך היומן שלי. מתוך הקלטות. מסמכים. עדויות. זה לא סיפור, זו פיסת חיים.

היריעה חולשת על פרק זמן של שני עשורים, מאז הייתי בן 14, ועד שנמלטתי מן השבי בגיל 34. אימה, מתח, פעולה, דרמה והומור שחור משמשים בעִרבוביה. התוכן משולב בהיבטים מפסיכולוגיה ופילוסופיה, ותובנות נוקבות שנרכשו במחיר שנות חיים מאחורי דלת ברזל ותחת שליטת עריץ אפל ומושחת שסביבו נוצרה 'כת ספונטנית'.

ספר מטלטל, תוכן קשה לעיכול בקריאה חלקה ושוטפת. סיפור שייקח את הקורא אל תהומות הרֶשע בגבולות האופי האנושי, ועמוק אל נבכי הסבל והתודעה. זהו מבחן של הישרדות בלתי אפשרית. נפשות מעונות, חסרות ישע, מול שובה אכזר ומתוחכם.

זהו מקום בו אין דת, אין אלוהים, אין מוסר, אין חוק, אין צלם אנוש, רק כמות אדירה של רוע צרוף ומשחית באצטלה של קדושה וטהרה. גיהינום עלי אדמות.

מי שעומד מאחורי הזוועות האלה, הוא שטן בדמות אדם.
מפלצת חייתית במסווה איש חסד.

הייתי חיית מחמד של השטן.

וזה הסיפור שלי.

לא לבעלי לב חלש.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

אשר קשר 15-01-2017

החרדי שנמלט מהכת ומחיי התעללות מינית מספר: "הייתי חיית מחמד של השטן"

"הספר הזה", אומר נחום, "נכתב מתוך הלב, מתוך צלקות, מתוך עורקים קרועים, מתוך שנים של דיכוי נורא. מתוך היומן שלי, מתוך הקלטות, מסמכים, עדויות. זה לא סיפור, זו פיסת חיים על פרק זמן של שני עשורים, מאז שהייתי בן 14 ועד שנמלטתי מן השבי בגיל 34. זהו מקום שבו אין דת, אין אלוהים, אין מוסר, אין חוק, אין צלם אנוש. רק כמות אדירה של רוע צרוף ומשחית באצטלה של קדושה וטהרה. גיהינום עלי אדמות. מי שעומד מאחורי הזוועות האלה הוא שטן בדמות אדם. מפלצת חייתית במסווה איש חסד. הייתי חיית מחמד של השטן וזה הסיפור שלי".

קישור למקור

פז שוורץ 21-01-2017

הסוד בעליית הגג: בני הזוג שהצליחו לברוח מאחיזתו של הרב ששלט בחייהם, ערוץ 10

בשנתיים האחרונות החליט נחום לפרוש את סיפור החיים הקשה שלו ולהעלות אותו על הכתב. ״הסיפור הזה הוא אמת לאמיתה מתחילתו ועד סופו. הוא נכתב מתוך הלב, מתוך צלקות, מתוך עורקים קרועים, מתוך שנים של דיכוי נורא. מתוך היומן שלי, מתוך הקלטות, מסמכים, עדויות. זה לא סיפור, זו פיסת חיים", כותב נחום על ספרו "הייתי חיית מחמד של השטן". "היריעה חולשת על פרק זמן של שני עשורים, מאז הייתי בן 14, ועד שנמלטתי מן השבי בגיל 34".

קישור למקור

פרטים אודות הספר

  • סוגה: מתח ופעולה
  • מסת"ב: 10300927
  • מספר עמודים: 225
  • שפה: עברית
  • הוצאה: דצמבר-2016