• חפשו אותנו גם ב:

חנות ספרים דיגיטליים בעברית - איך זה עובד?

 

מהו ספר דיגיטלי

רוצים לקרוא ספרים דיגיטליים בעברית? כיום זה אפשרי, ובקלות רבה מאוד. ספר דיגיטלי הוא ספר הנקרא באמצעות מחשב, קורא דיגיטלי, טבלט או טלפון חכם. ישנם תקנים שונים של ספרים דיגיטליים. לכל סוג יש יתרונות וחסרונות, אנו ב-Booxilla  אימצנו את התקן הבינלאומי – EPUB3. רוב הספרים בחנות הספרים שלנו מתאימים לקריאה גם במכשיר קינדל בפורמט MOBI - ונשלחים ישירות למכשיר מאתר חנות הספרים בוקסילה.

 

 

כיצד לרכוש בחנות הספרים

פשוט – כל שצריך לעשות זה לגלוש לספר הרצוי, ולבצע רכישה. לצורך הרכישה יש אפשרות להירשם באתר לפני כן ולהיות רשום במערכת או לעשות רכישה ספונטנית, ללא רישום. בשני המקרים יש צורך לציין את השם המלא ואת הדואר האלקטרוני - אלו יוטמעו בספר הנרכש כחלק מהשמירה על זכויות הקניין של בעלי הזכויות. הרכישה בפועל מבוצעת באמצעות "קרדיט גארד", חברת הסליקה המאושרת על ידי חברות כרטיסי האשראי או באמצעות פייפאל.

 

רכישת ספר במתנה

רכישת ספר דיגיטלי במתנה דומה לרכישה רגילה. כאשר רוכשים את הספר עבור מקבל המתנה מציינים את שם המקבל ואת הדואר האלקטרוני שלו וכן אפשרות להוסיף הקדשה אישית. פרטי מקבל המתנה וההקדשה יוטמעו בספר כחלק מהשמירה על זכויות הקניין של בעלי הזכויות.
החשבונית בעבור רכישת המתנה תשלח לרוכש.

 

זכויות בספר

הספר נרכש לשימושו האישי של הרוכש או של מקבל המתנה. פרטיו מופיעים בספר בצורה גלויה וסמויה. לאחר הרכישה המשתמש יוכל להוריד את הספר עד 3 פעמים ועד לתקופה של שנה מיום הרכישה. הסרת פרטי הרוכש ו/או הפצת הספר בתפוצה נרחבת הינה הפרת זכויות היוצרים של בעליהם.

היוצרים עמלו על יצירתם אנא שמרו על זכויותיהם!

 

הורדת הספר

לאחר השלמת הרכישה, יופנה הרוכש לעמוד שבו יוכל להוריד את הספר. כמו כן, הלינק יועבר לכתובת הדואר האלקטרוני שסופקה בעת הרכישה. הלינק יהיה זמין לעד 3 הורדות ועד שנה מיום הרכישה. את הלינק יש לפתוח במכשיר שישמש אותך לקריאת הספר הדיגיטלי ובאמצעות אפליקציה ייעודית.

 

ניהול משתמש

לאחר הרשמה לאתר - לפני רכישה או לאחריה במידה ונבחר לעשות כן - ניתן לגשת לעמוד ניהול משתמש על ידי לחיצה בצד ימין למעלה באתר על שם המשתמש או על אייקון התפריט תפריט.

בעמוד ניהול הפרופיל ניתן לעדכן את המייל, הסיסמה ואת המייל של מכשיר הקינדל.

בתפריט הספרים השלי ניתן לראות את היסטורית הרכישה, לשלוח מחדש את הספר לאפליקציה SendToAppאו לקינדל SendToKindle.

ובקרוב גם קריאה ישירה דרך האתר באמצעות הדפדפן.

 

 

אמצעי קריאה

לצורך קריאת הספר הדיגיטלי יש צורך באפליקציה התומכת בתקן של Epub3 או במכשיר קינדל. אנו ממליצים על אפליקצית הליקון רידר בעמוד זה תמצאו הסברים ומדריכים כיצד לקרוא ספר דיגיטלי

ספרים דיגיטליים יסבו לכם הנאה והתרגשות מחודשת מספר טוב. צוות בוקסילה עומד לרשותכם בכל שאלה ובעיה, לסיוע ולהתייעצות במייל, בפייסבוק, בטויטר וגם בטלפון.