• חפשו אותנו גם ב:
מזהה המוטיבציות
דיגיטלי
85
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

מזהה המוטיבציות

מזהה המוטיבציות הוא בראש ובראשונה כלי מדעי אינטרנטי שנועד לאפשר לך לזהות את המוטיבציות שלך, ולעשות בהן שימוש לשיפור משמעותי בעבודתך ובחיים בכלל.
הכלי פותח ע"י צוות חוקרים אמריקאי כתוצר של מחקר מקיף בהשתתפות 850,000 איש.

מזהה המוטיבציות יספק לך תמונה מלאה של גורמי ההנעה, המוטיבציה והמאפיינים הקשורים לפיתוח הקריירה שלך, יגלה מה מניע אותך, יעלה רעיונות כיצד ניתן להרחיב ולפתח את המקומות בתפקיד שאהובים עליך ומצמיחים אותך.
הספר כולל: קוד אישי לשאלון אינטרנטי - כלי לאבחון 23 המוטיבציות האישיות שלך ומתודה ותרגילים שיסייעו לך לעשות יותר ממה שמהנה אותך ופחות ממה שמתסכל אותך, ובנוסף 60 אסטרטגיות פשוטות אך בעלות עוצמה, להתאמת העבודה למוטיבציות שלך ולמה שגורם לך לפעול בהנאה.

חוזקות - פיתוח ארגונים ואנשים מבטיחה ללקוחותיה להקנות תובנות, תפיסת עולם, מתודולוגיה וכלים חדשניים, פרקטיים ומוכחים המשפרים משמעותית את היכולת של הארגון להשיג את מטרותיו ויעדיו, באמצעות מיצוי הכישרונות והחוזקות של יחידים וצוותים בארגון.

אדריאן גוסניק וצ'סטר אלטון

אדריאן גוסניק וצ'סטר אלטון

על המחברים:אדריאן גוסניק וצ'סטר אלטון הם כותבים של רבי מכר. ספריהם תורגמו ליותר מ-30 שפות. הם המייסדים של חברת הייעוץ והאימון The Culture Works המסייעת לחברות מובילות ליצור תרבות ארגונית המאפשרת להשיג ביצועים מעולים.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר