• חפשו אותנו גם ב:
הפוך בלי קצף
דיגיטלי
15
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

הפוך בלי קצף

בית קפה נתפס לא פעם כמקום לעצור בו, לשתות אספרסו מעורר או במקרה הטוב קפה הפוך עם או בלי קצף. אך למביטים בתוכה של הספל אליה הקפה נמזג, צפוי עולם ומלואו.

הכותבת, המסכמת עשור של מלצרות בעיקר בבתי קפה, מגישה לקוראיה את הנמצא מעבר לפולי הקפה הנטחנים. הספר מחולק לשלושה חוצצים: "ריחות וטעמים", "בניחוח אישה" ו"אנשים ושמות", בכל אחד מהם ניתן למצוא תובנות, הארות ורגשות המובאים לכדי שירה. המשוררת מקדישה את הספר ל"אניני הטעם" בטמפרטורה הנכונה.

ספר שירים שלישי לטל איפרגן, משוררת צעירה, ילידת 1983, חיפה.

טל איפרגן

טל איפרגן

טל איפרגן, משוררת צעירה, ילידת 1983 חיפה, כותבת מגיל צעיר, בעיקר למגירות המוכרות. בשנים האחרונות החליטה להוציא את עצמה אל האור. איפרגן כותבת בעיקר שירה ופרוזה וכן רשימות אישיות, ביניהן רשימות וכתבות על יין. באמצעות סגנון כתיבתה המיוחד היא מעוניינת לחשוף קהל קוראים רחב אל יפי השירה. עד כה ראו אור שלושה ספרי שירה שלה: הראשון "נגיעות" ראה אור בהוצאת גוונים – ספר שעיקרו שירי אהבה ואופטימיות. ספרה השני, "הגדה", בהשראת חג הפסח, פורסם באופן עצמאי, וספרה השלישי, "הפוך בלי קצף", ראה אור בהוצאת פיוטית. "הפוך בלי קצף" סובב כולו סביב בית קפה ויושביו, על הבטיו השונים. איפרגן, עורכת לשונית, כותבת תוכן ופיזמונים, מעלה מופע שירה מקורי בשם "המשורר" ומנחה סדנאות כתיבה. השנה ראה אור רומן ביכוריה: "לקרוא עיתון מול הרוח" בהוצאת "עמדה".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

דורית ישראל - נוריתה 23-05-2013

איזה ספר שירים יפה כתבה טלי איפרגן. מאוד אהבתי את שיריה. שירים עם קצף, בלי קצף, מקורמלים מסוכר, מרים כאספרסו קצר. אפשר כמעט להריח את ניחוחות הקפה והמאכלים ואת ניחוחות הבושם דק, מצעיפי הנשים. "אדם ניכר בכוסו, כיסו וכעסו."

קישור למקור

פרטים אודות הספר