• חפשו אותנו גם ב:
לקסם הבא אזדקק לכנפיים
דיגיטלי
18
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

לקסם הבא אזדקק לכנפיים

ספר הסיפורים פורץ הגבולות של אלכס אפשטיין. ספר שהתחיל כאלבום תמונות בפייסבוק ושימש השראה לאיורים, סרטים קצרים ואפילו לתכשיטים. שבעה | הוריה מספרים: בילדותה, במקום להשתמש בסימניה, כתבה בטוש בתוך ספרים, "אני כאן". "אני כאן". "אני כאן".

הספר ראה אור בדפוס בשנת 2012 בהוצאת כרמל.

אלכס אפשטיין

אלכס אפשטיין

אלכס אפשטיין נולד בסנט פטרבורג בשנת 1971 ועלה לישראל בגיל שמונה. בשנת 2002 זכה בפרס ראש הממשלה לספרות. הוא מחברם של שלושה רומנים ושישה קבצי סיפורים קצרים. בין ספריו: לכחול אין דרום, עם עובד, 2005; קיצורי דרך הביתה, ידיעות ספרים, 2010; לקסם הבא אזדקק לכנפיים, כרמל, 2012; מחשב אהבה מחדש, אינדיבוק, 2013. סיפוריו הקצרצרים תורגמו לשפות רבות ופורסמו בכתבי עת בארץ ובעולם. ספריו ראו אור גם בארצות הברית, רוסיה, וברזיל.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

יוני ליבנה - 7 לילות, ידיעות אחרונות 00-00-2000

לסיפורים הקצרצרים של אלכס אפשטיין יש תפקיד של מלחמת גרילה

סיפורים כאלה הם בעיניי מיטב הקובץ. סיפורים שמתנערים מהסיפור הקצרצר כאזור מקלט תחום וסגור ‭")‬סשה סמיונוביץ' היה אדם שקצת היגר לו מהמציאות, זה נכון. אבל מי לא‭,("?‬ ובעצמם מחדירים לנעלי ההליכה של הקורא אבנים קטנות וחרקים ארסיים.

קישור למקור

טריילר לספר 00-00-2000

For My Next Illusion I Will Use WingsAlex Epstein

קישור למקור

טל ניב - הארץ 03-07-2012

"לקסם הבא אזדקק לכנפיים": כמה עמוק השדה

כמו ילדים המטפסים על דגם של מולקולה בגן מאיר בתל אביב, כך אפשר לטפס על 111 הסיפורים של אלכס אפשטיין. אבל אי אפשר לדעת באיזה קסם זקוקים לכנפיים לפני שמטפסים. צריך לטפס.

קישור למקור

פרטים אודות הספר