• חפשו אותנו גם ב:
מסיבת המתים הגדולה חלק א'
דיגיטלי
12
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

מסיבת המתים הגדולה חלק א'

יפתח אשכנזי, מיכל פיטובסקי, רון דהן, ליאת אלקיים, מתי שמואלוף -אסופה של חמישה סיפורים קצרים בעריכת עמיחי שלו ובבחירתו, פרי עטם של חמישה כותבים מצוינים ומרגשים.
שלו בחר בנושא "סקס, סמים ורוק'נרול במאה ה-21" וכפי שהוא כותב בפתח הדבר, "המנטרה הקיומית 'סקס, סמים ורוק'נרול' נשמעת קצת מביכה, לא קשורה לזמן, ולהיפר-קפיטליזם שבולע לתוכו הכול."; שלו חיפש בסיפורים את הלך הרוח ואת האווירה המייחדת את הביטוי ומצא בעיקר געגוע ורצון תהומי להשיב ימים אבודים.

יפתח אשכנזי בסיפורו "החיים" מטשטש את הגבולות בין החיים למתים ושולח את הקורא למסיבה מרתקת; גיבורת הסיפור "קונטרול קופי" מאת מיכל פיטובסקי יוצאת לחיפוש מייאש אחר בן דמותה, השכפול שלה עצמה; רון דהן בסיפורו "אנפלגד" מתאר חוויה של ניכור ושבר בימי "רוקסן"; ליאת אלקיים, מלהטטת במילים הרוקמות את דמותו האמביוולנטית של הרוקר, בסיפורה כובש הלב "הרוקר האחרון שלך" וגבריאל, גיבור הסיפור "לחפש אחרי אב מת ללא הצלחה" מאת מתי שמואלוף, מוסיף לחפש בעולם הבא את אביו שלא מצא בעולם הזה. אנו גאים להביא לקוראים אסופת מקור מבית היוצר של בוקסילה. אסופה זו היא חלק ראשון משניים.

רון דהן

רון דהן

רון דהן, יליד 79 משורר וסופר, טבעוני. הסיפור "אנפלאגד" היווה את הבסיס לרומן "בוא כמו שאתה" שיצא בהוצאת הקיבוץ המאוחד.

ליאת אלקיים

ליאת אלקיים

נולדה וגדלה בתל אביב. למדה אמנות פלסטית משפטים, קולנוע, מגדר ופילוסופיה של הטכנולוגיה ועובדת כעיתונאית למעלה מ-20 שנה. הייתה עורכת במוסף "ספרים" של הארץ, וכיום מרצה לביקורת ספרות במכללת ספיר, ובעלת שני טורים שבועיים בעיתון "הארץ": במוסף שישי של "גלריה", מדור ביקורת הטלוויזיה - "קופסה שחורה" ובמוסף הארץ הטור - "טיסות יוצאות/טיסות נכנסות". סיפורים קצרים פרי עטה התפרסמו ב"הארץ" וברבעון "מסמרים". לא החמיצה אף הופעה של תערובת אסקוט ב"רוקXן".

מתי שמואלוף

מתי שמואלוף

פרסם עד כה חמישה ספרי שירה שזכו לפרסים ולהערכה: "מגמד הצלקות" (2001), "שירה בין חזז לבין שמואלוף" (2006), "למה אני לא כותב שירי אהבה ישראליים" (2010) ו"האסון מתחיל בארוחת העסקים" (2013), פרדה בברלין (2014) וספר סיפורים, "מקלחת של חושך" (2014). השתתף בעריכת אסופות וכתבי עת רבים. חבר בקבוצת "גרילה תרבות" המחברת בין יצירה לבין מאבק חברתי. מפרסם גם בבלוג: המבוקש מס' 2. מתגורר בברלין צילום: גוני ריסקין

יפתח אשכנזי

יפתח אשכנזי

נולד בכרמיאל, עובד ביד ושם. פרסם ביקורות ספרות בעיתונים מעריב והארץ. ספריו: "סיפורי מות עירי", "בירקנאו אהובתי" ו"פרסונה נון גראטה".

מיכל פיטובסקי

מיכל פיטובסקי

מיכל פיטובסקי, ילידת 84'. בעלת תואר ראשון בספרות השוואתית ותולדות האמנות. רומן הביכורים שלה, אספלט, יצא לאור ב-2012 בהוצאת כתר. משתתפת בתכנית פרדס של הספרייה לאומית.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר