• חפשו אותנו גם ב:
כל מה שלא סיפרתי
דיגיטלי
40
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון
קורא דיגיטלי קינדל
קורא דיגיטלי קינדל

כל מה שלא סיפרתי

"לידיה מתה. אבל הם עדיין לא יודעים זאת." כך נפתח הרומן כל מה שלא סיפרתי, המגולל את סיפורה של משפחה אמריקנית-סינית המתגוררת באוהיו של שנות השבעים. לידיה היא בבת עיניהם של הוריה, מרילין וג'יימס לי, הנחושים שבתם תגשים את כל החלומות שלא עלה בידיהם להשיג. אבל כשגופתה של לידיה נמצאת באגם המקומי, מופר האיזון העדין במשפחת לי, וכל הידוע והמוכר להם נעלם כלא היה.


"כל מה שלא סיפרתי" הוא רומן ביכורים מרגש וחודר לב על מערכות יחסים, סודות וכמיהה. סלסט אינג משרטטת דיוקן משפחתי רגיש החושף את המכשולים העומדים בפני אימהות ובנות, אבות ובנים, גברים ונשותיהם, בדרכם להבין אלה את אלה.

הרומן הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס וזכה בשלל פרסים ותארים, ביניהם ספר השנה של אמזון לשנת 2014, פרס מדיצ'י והפרס לסיפורת אמריקנית-אסייתית. הוא תורגם ליותר מעשרים שפות, ובימים אלה מעובד לסרט קולנוע.
 
"מעולם לא סופר סיפור כזה בסיפורת האמריקנית... רומן על משא האחריות המוטל על מי שנקלע להיות ראשון מסוגו - משא שלעתים קורסים תחתיו" ניו יורק רביו אוף בוקס


ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

יונתן גרוסמן 29-05-2016

הכל נשאר במשפחה: "כל מה שלא סיפרתי" יערער וידביק אתכם לכיסא, וואלה!

על אף היותו כה עצוב ומעציב, "כל מה שלא סיפרתי" הוא ספר קריא וקולח להפתיע. זאת בזכות הכתיבה העדינה והמדויקת של אינג, האהדה הבסיסית שמעוררת כל אחת מדמויותיה, נטייתה למצוא רסיסים של יופי גם במצבים המדכאים ביותר, אהבת האדם שלה, וגם האלמנט הבלשי של הרומן – החתירה ההדרגתית לקראת פיתרון חידת מותה של לידיה, שהולך ומתברר כמסובך ומורכב יותר מכפי שנראה בתחילה. המעלות האלה, שבגרסה העברית יש להוסיף אליהן גם את התרגום המשובח של נעה שביט, הופכות את "כל מה שלא סיפרתי" ליצירה חזקה, מרשימה, מערערת ומאוד אנושית.

קישור למקור

סלעית קרץ 24-06-2016

כל מה שלא סיפרתי, ynet, סימניות

קישור למקור

עלית קרפ 17-07-2016

"כל מה שלא סיפרתי": רב מכר מכל הסיבות הנכונות, הארץ, ספרים

"כל מה שלא סיפרתי" הוא רב מכר מכל הסיבות הנכונות: זה ספר עדין ומעורר מחשבה, כזה שאפשר לשוב אליו ולקרוא בו, משום שהוא הרבה יותר מבילוי נעים של הזמן. מעניין יהיה לעקוב אחר כתיבתה של אינג, משום שכבר עכשיו היא מסתמנת כמחברת אמיצה ובעלת דמיון פורץ גבולות.

קישור למקור

גילי איזיקוביץ 24-07-2016

איך הפך ספר הביכורים של סלסט אינג לאהוב הביקורת האמריקאית - ריאיון, הארץ, גלריה

קישור למקור

פרטים אודות הספר