• חפשו אותנו גם ב:
אלוהים אוהבת אותי
דיגיטלי
32
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

אלוהים אוהבת אותי

הוצאה: חרגול

דין הוא יזם היי-טק צעיר וכריזמטי שחי בעיקר בתוך הדמיון שלו. מתוך הדמיון הזה פורצת גם חברת הסטארט-אפ שלו, מיזם "טכנולוגית החיזור האינטרנטית", שמנסה להפוך רומנטיקה לכסף ועומדת לפני הנפקה בבורסה הניו-יורקית. דין, שסובל מרעב תמידי וחוסר שינה כרוני, מהלך כמו לוליין על החבל הדק שבין יצירתיות פרועה לבין מעשיות מסחרית, וכדי לשמור על שיווי המשקל הוא מייצר ללא הרף רעיונות חדשים, ומצית את עצמו בדלק מסוכן של אופוריה וביטחון עצמי. האם יצליח להחזיק מעמד על החבל הדק של חייו?
במרדף לילי אחרי מטען ללפטופ שלו ששבק חיים לקראת פגישה עסקית חשובה פוגש דין את אהובתו הדמיונית למחצה, מין אלת יופי מושלמת החיה בניו-יורק. ההסתבכות הכלכלית והאישית לא מאחרות לבוא, וכדי להיחלץ מהן רגע לפני ההתרסקות הוא נזקק לכוחות מסוג חדש לגמרי, כוחות שמפגישים אותו עם חולשותיו ופחדיו הגדולים ביותר.
'אלוהים אוהבת אותי' הוא מותחן רומנטי המתרחש על רקע התנפצות בועת ההיי-טק של שנת אלפיים, ומתייחס בגילוי לב, באירוניה ובהומור למשחקי האגו והאמביציה שמאפיינים את עולם ההיי-טק והכסף הגדול. אפשר ללמוד ממנו משהו על הקשר בין דמיון פרוע, רגשות מבולבלים, יהירות, כישלון והצלחה, ובעיקר ליהנות מהסיפור הקצבי והזורם, שבדיוק כמו גיבור הספר, מוליד ללא הרף רעיונות חדשים וניזון מרעב בלתי פוסק וצורך גדול באהבה.

עמוס טלשיר

עמוס טלשיר

נולד בשנת 1950 בקיבוץ מעלה החמישה להורים ניצולי שואה. גדל בבאר שבע ולאחר השירות הצבאי בלהקת הנח"ל לא חזר לעיר נעוריו. למד קולנוע ותקשורת באוניברסיטת תל אביב והתפרנס כשחקן תאטרון, קולנוע וטלוויזיה. עם סיום הלימודים בשנת 1977 יצא לאור ספרו הראשון, 'כמו כלבים מחוברים', רומן נעורים בהוצאת ספריית פועלים. טלשיר החל לפתח קריירה של פירסומאי, ובשנת 1978 יצא לאור ספרו השני, 'מאמין קטן', רומן מסע בהוצאת בוסתן. הוביל קבוצת תקשורת ופירסום בבעלותו ובשותפות בינלאומית, היה חלוץ הפירסום האינטראקטיבי באינטרנט ונפרד מענף הפירסום בשנת 2007.

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר