• חפשו אותנו גם ב:
בין שני עולמות
דיגיטלי
35
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

בין שני עולמות

אומרים שהפכים משלימים, שהאהבה ביניהם חזקה, מדממת וכואבת. יכול להיות שבעתיד הרחוק הפצעים יגלידו והכאב ישכח. בינתיים, הוא חי וקיים ובועט.

לין ברגמן מקבלת החלטה אמיצה לגבי העתיד שלה. בטיסה גורלית מישראל ללוס אנג'לס היא מחליטה לשנות את מסלול חייה. כשהיא עטופה בחברים ובבני משפחה חדשים, מתמודדת לין עם מצבים שלא הכירה ונקרעת בין הגעגועים והאשמה הכבדה שהיא נושאת לבין הרצון לחיות ולהיות עצמאית בדרכה שלה. 
כשלוקאס מונטרדה, עבריין וחבר כנופיה ברובע ברונקס שבניו יורק, פוגש את לין, הוא מוצא את עצמו קרוע בין מציאות חייו האכזרית לבין הרגשות שהוא מפתח כלפיה. הוא אכזרי ואלים, קר ומחושב עם אינטליגנציה רגשית ששואפת לאפס וההפך הגמור ממנה. הוא מתחיל לקבל את העובדה שלין הולכת לשנות את חייו, והוא את חייה. לנצח. 

"יש לך מושג מה זה בשביל מישהו כמוני להיות עם מישהי כל כך מושלמת כמוך? אני מרגיש שאני מלכלך אותך, הורס אותך ובו זמנית אני מרגיש שאף פעם לא אצליח להיות ראוי לך וזה מתסכל אותי, הורג אותי. רציתי להכאיב לך, רציתי לשבור אותך, רציתי שתפסיקי להיות כל כך מושלמת וכל כך חזקה לעומתי." 

"בין שני עולמות" הוא רומן הביכורים של ליליאן סלמה נחום.

הספר מוקדש לכל אותם האנשים שמעזים לחלום.

ליליאן סלמה נחום

ליליאן סלמה נחום

ליליאן סלמה נחום (29), נולדה וגדלה בעיר אשקלון. עוד לפני שסיימה את בית הספר היסודי, כתבה סיפורים והמציאה דמויות. כעת, הדמויות שלה רואות אור. ליליאן נשואה באושר לליעד ואמא לשני מלאכים-שטנים קטנים: הילי ודור. היא אוהבת לקרוא ספרים, לשמוע מוזיקה טובה וללמוד שפות ותרבויות שונות. ״בין שני עולמות״ הוא ספר הביכורים שלה. בדצמבר 2015 יצא ספרה השני, "שונאת לאהוב אותך".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

שני ויסלברג 18-08-2015

בין שני עולמות, נוריתה

הספר לא נח לרגע, לא מדובר פה בסיפור אהבה אופייני ובכללי סיפור האהבה מלווה את כל הספר אבל הוא ממש לא כל תוכנו. חייה של לין משתנים מין הקצה אל הקצה: עזיבתה את הבית, הקשיים, החלום להיות רקדנית ולוקאס. עלילתו של לוקאס מלווה במבצעים מותחים ועוצרי נשימה שלו ושל הכנופייה. בכל עמוד משהו חדש ומותח קורה, הספר לא צפוי וכתוב נפלא.

קישור למקור

יעל צין 27-08-2015

בין שני עולמות, נוריתה

בא לי לקרוא את הספר שוב.. כל כך נהניתי. אין זה עוד סיפור מתקתק או שבלוני, ליליאן סלמה נחום עולה מדרגה ויוצרת שני עולמות שונים והמפגש ביניהם מוליד משהו חדש, לא פשוט, מסקרן ומושך. ההתמודדות של הדמויות נחשפת בפני הקורא שלב אחר שלב. ללא פערים, בצורה מהודקת וזורמת.

קישור למקור

עליזה אלחרר 13-10-2015

בין שני עולמות, נוריתה

מדובר בספר עוצמתי מאוד, מרתק ומרגש הכתוב בצורה קולחת וזורמת. זהו ספר הביכורים של ליליאן ואני צופה לה עתיד מזהיר. אני לא נוהגת לכתוב בדרך כלל את המשפט הבא אבל: רבותי, זהו ספר חובה!!!

קישור למקור

פרטים אודות הספר