• חפשו אותנו גם ב:
בתוך‭ ‬אדם‭ ‬אחד

דיגיטלי
44
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

בתוך‭ ‬אדם‭ ‬אחד


כשריצ'רד אבוט, בעלה השני של אמו, לוקח את בילי בן ה־13 להירשם לספרייה הציבורית, בילי מתאהב במיס פרוסט, הספרנית גבוהת הקומה והיפהפייה. בד בבד עם נפילתו בשבי קסמיה של מיס פרוסט הוא מתאהב בנער יפה תואר מנבחרת ההיאבקות של בית הספר, באביו החורג ובחברתו הטובה ביותר לנצח, איליין. בילי, מתאהב סדרתי, נפש רומנטית הכמהה לחום ולרגישות, מתבגר לאיטו בין אהבה לאהבה, בתקופה שבה המהפכה המגדרית קורמת עור וגידים, ומגלה שחייהם של בי־סקסואלים אמנם מסובכים, אבל מרתקים. הוא עובר מארצות־הברית לאוסטריה ובחזרה, נעשה לסופר מצליח ואפילו מצליח לגלות מה עלה בגורלו של אביו הביולוגי, שבמשפחה סירבו להתייחס אליו מטוב ועד רע. בתוך אדם אחד, ספרו החדש והשאפתני של ג'ון אירווינג, הוא רומן רחב יריעה, עשיר בדמויות ססגוניות, מלא תשוקה, סודות והתלבטויות בסוגיות של זהות מינית. סיפור נוגע ללב, ועם זאת שופע הומור ושנינות, על אהבה לא ממומשת.ג'ון אירווינג הוא מחברם של רבי־מכר רבים, ביניהם: 'עד שאמצא אותך', 'הלילה האחרון בנהר המפותל', ‘העולם על פי גארפ' ו'מלון ניו־המפשייר'."ספרו הנועז ביותר של אירווינג... מזה עשור." ואניטי פייר


"נהדר... אירווינג הוא עדיין רב־אמן בכל הנוגע לבניית עלילה אפית רבת תפניות." אנטרטיימנט ויקלי


"(אירווינג) מצליח לכתוב ספרים שגם זוכים לשבחי הביקורת וגם אהובים על כל הקוראים." טיים

ג‭'‬ון‭ ‬אירווינג


ג‭'‬ון‭ ‬אירווינג


נולד ב-1942 בניו המפשייר. מתאבק, סופר ותסריטאי אמריקאי. ידוע בעיקר בזכות ספרו הרביעי, "העולם על פי גארפ", שזכה גם לגרסה קולנועית. מספריו שראו אור בעברית: "תקנות בית השיכר", "עד שאמצא אותך", ו"תפילה לאוון מיני".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

סיגל ריבה 04-11-2012

ביקורת ספר: בתוך אדם אחד, mako

ספר נפלא. נפלא. נפלא. אני נזהרת כדי לא לספר לכם יותר מדי ולהרוס לכם את חדוות הגילוי. אז רק תזכרו ששום דבר, אבל שום דבר, הוא לא כמו שהוא נראה.

קישור למקור

מאשה צור-גלוזמן 13-11-2012

סיפור אהבות, הארץ ספרים

קישור למקור

פרטים אודות הספר