• חפשו אותנו גם ב:
מלאכיות בלבן
דיגיטלי
32
 
הצצה בספר
הוספה למועדפים
לשמירה במועדפים יש לבצע כניסה לאתר

מתאים לקריאה ב:

אפליקציית הליקון בלבד

מלאכיות בלבן

שלוש סטודנטיות לסיעוד שונות זו מזו נפגשות במקרה ביום הראשון ללימודים בבית הספר לסיעוד – קארין, רינה ואסתר. הן מקבלות חדר לשלוש ולפניהן ארבע שנים סוחפות יחד. בשנים הללו הן לומדות זו על זו. קארין הישראלית הנועזת, שהעבר לא האיר לה פנים, אך בזכות הלנה נחשפת לעולם מרגש תחרותי ופרובקטיבי של סקס, סמים וכסף. היא לומדת להשיג את כל מבוקשה בדרכים המיוחדות שלה, היא מביאה את העולם המסתורי והארוטי שלה לספר ומשפיעה על חיי חברותיה בצורה מיוחדת. רינה חושפת את סודה הכמוס ומציגה את העולם הסבוך שממנו היא באה. היא עוברת תהליכים ומקבלת החלטה שמזעזעת את עולמה. ואסתר הבוכרית, השקולה והמאוזנת מרפדת את החדר בגינונים האותנטיים הביתיים שלה.

האם החברות הזאת תעמוד באתגרים שלפניהן? הלימודים האינטנסיביים בבית הספר לסיעוד והלינה במעונות טומנים בחובם אווירה של חופש ושל בריחה מהחיים הסיזיפיים והרצון לבטא את עצמן מתעצם.

שלוש החברות חוות אינספור ריגושים, צחוק, כעס, מתח ודאגה. החברות האמתית שנוצרה ביניהן מסתיימת בקריאה דרמטית של ה"מלאכיות בלבן". הסוף הוא ההתחלה החדשה של העתיד לבוא. הוא מופרע הרבה יותר, נועז הרבה יותר וסקסי הרבה יותר.

"לפני עשרים שנה התחלתי את דרכי במעונות של בית הספר לסיעוד. צמחתי והשכלתי בבית החולים ושמתי לי מטרה לחקור את עולם המיניות על כל רבדיה. למדתי הנחיית קבוצות בנושא מיניות וקואצ'ינג בהתמחות משפחתית זוגית ונחשפתי לעולם שלם של קשיים מיניים ושל סיפורים מרתקים ומענייניים מחייהם של אנשים אמתיים. במשמרות לילה אגרתי סיפורים מעניינים מחייהם של הצוותים הסיעודיים הרפואיים, מהמטופלים, מהמטופלות וממשפחותיהם, ולפניכם הצצה דיסקרטית לעולם שכולו מסתורין. האחות שבי לעולם תישאר עם האמונה שמיניות בריאה מביאה אִתה המון בריאות ושמחה." קציעה

קציעה אלדר

קציעה אלדר

קציעה אלדר, ילידת 75, ספר הביכורים שלה "מלאכיות בלבן" ,רומן אירוטי על אחיות בית חולים, ראה אור אחרי שקציעה החליטה לעזוב את עבודתה כאחות בבית חולים בו עבדה 20 שנה וגמלה בלבה החלטה לחשוף את הסיפורים הפיקנטים מתוך בית החולים. הדמויות בספר והסיפורים הם אמתיים ורגישים. במהלך שנותיה המקצועיות רכשה קציעה אלדר השכלה כמחנכת ומנחת קבוצות בנושא מיניות במסגרת הארגון לתכנון המשפחה. אלדר המשיכה ללימודי קואוצ'ינג והתמחותה בנושא זוגיות ותקשורת מינית בריאה. קציעה אלדר ממלאת חלק מהערבים הפנויים שלה בהנחיית מתבגרים ומתבגרות ומעבירה הרצאות וסדנאות בתחום המיניות. קציעה מאמינה שמיניות בריאה בגיל צעיר מתפתחת עם השנים והופכת להיות חלק חשוב בזוגיות בוגרת. בימים אלו היא מסיימת את כתיבת ספר ההמשך ל"מלאכיות בלבן".

ספרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביקורות

פרטים אודות הספר