• חפשו אותנו גם ב:

סופרים

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ   ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש   ת

לורן קייט

לוֹרֶן קייט גדלה בדאלאס, למדה באטלנטה, והתחילה לכתוב בניו יורק. חיברה את הסדרה רבת המכר נפילה וספרים נוספים. ספריה תורגמו ליותר משלושים שפות. היא מתגוררת בלוס אנג'לס עם בעלה ולומדת גלישה על גלים.
קרא עוד >

לזלי ג'ונס

לזלי ג׳ונס נולדה וגדלה באסקס שבאנגליה, אבל עקרה לאוסטרליה עם משפחתה ב-2006. ספרה הראשון, "מושיע", התפרסם ב-2013 והביא לה פרסום מיידי כסופרת שהדמויות בספריה מחוספסות וארציות והעלילות שלה עוצרות נשימה ומלאות ברגש.
קרא עוד >

לי ברדוגו

לי ברדוגו נולדה בירושלים, גדלה בלוס אנג'לס ולמדה באוניברסיטת ייל. ספריה צל ועצם, מצור וסופה והרס ותקומה ראו אור בהוצאת אריה ניר.
קרא עוד >

לי צ'יילד

לי צ'יילד נולד בקובנטרי, אנגליה בשנת 1954. למד משפטים אך העדיף עיסוקים אחרים. לי צ'יילד עבד בחברת הפקות הטלוויזיה "גרנדה", כתב תסריטים, קדימונים וקטעי פרסומת. בשנת 1995 לי צ'יילד פוטר והחל לעסוק בכתיבה. משנת 1998 הוא מתגורר בפרברי ניו יורק
קרא עוד >

לי-אור אמיר

לי־אור אמיר נולדה בחיפה ב־1987, ואת שירותה הצבאי עשתה ביהודה ושומרון. היא בעלת תואר ראשון בלימודי המזרח התיכון ובחשבונאות. את כתיבת הספר החלה מעט לאחר סיום השירות הצבאי. אף שהעלילה בדיונית, חלק מהאירועים בה מבוססים על חוויות אמיתיות לחלוטין. להתראות אללה, ספרה הראשון של לי־אור אמיר יצא לאור בסיוע קרן יצחק לייב ורחל גולדברג – קרן קיימת לישראל.
קרא עוד >

לי-יאנג לי

המשורר לי-יאנג לי נולד בג'קרטה, אינדונזיה ב-1957 להורים שגלו מסין. הוא הגיע כילד עם משפחתו לארה"ב. בנוסף לספרי השירה, לי כתב גם שני ספרי פרוזה. ספריו זכו בפרסים רבים.
קרא עוד >

ליאב אברהם

ליאב אברהם, בן 24, יליד העיר טבריה. החל את דרכו באנונימיות מוחלטת באתר הכתיבה MyPen. ספר זה נולד בזכות התגובות והשיתופים לסיפורים שגלשו מהמגירה ופורסמו במקומות שונים ברשת. העולם אהב, חיבק ואט-אט דחף את הכאב והלב התמלא שוב באהבה, כזו שהפכה לספר ממשי.
קרא עוד >

ליאה עלמה שטיין

ליאה עלמה שטיין, 21, כפר ורדים. כותבת שירה וסיפורים מאז שהיא זוכרת את עצמה. לאחרונה התחילה לחשוף את עבודותיה שהיו מטיילות בין סדנאות כתבה ומכרים. ולבסוף להוצאם לאור בספר שלפניך.
קרא עוד >

ליאופולד פון זאכר מאזוך

לאופולד פון זאכר-מאזוֹך (בגרמנית: Leopold von Sacher-Masoch; ‏27 בינואר 1836 - 9 במרץ 1895) היה סופר ועיתונאי אוסטרי. מאזווך נולד בלמברג שהייתה חלק מהאימפריה האוסטרו-הונגרית, (כיום לבוב באוקראינה). היה בנו של מנהל תחנת משטרה בלמברג ושל שארלוט פון מאזוך, אצילה אוקראינית. הוא תיכנן לכתוב סדרה של 6 נובלות תחת הכותרת "מורשת קין". רק שתי הנובלות הראשונות הושלמו; המפורסמת מביניהן היא "ונוס בפרווה". הנובלה מספרת על אדם בשם סוורין, שהיה כה שיכור מאהבה לאישה בשם וונדה עד שביקש להיות לה לעבד ועודד אותה להתייחס אליו בקשיחות, להשפילו ולהכותו. סוורין מתאר את תחושותיו כיותר מסנסציוניות. בסוף הספר סוורין מפסיק לגרום לתשוקותיו להתממש בהצהרה שגברים צריכים לשלוט על נשים עד שהן ישתוו להם בחינוך ובזכויות, סוף שיכול להתפרש כפמיניסטי ושוביניסטי כאחד. הספר התבסס על התנסויות של מאזוך עם אשתו, פאני פון פיסטור (ששמה בספר הוא וונדה), שאיתה היה לו חוזה, שבו אכזריות, כאב והשפלות שיחקו תפקיד מכריע, אשר נתן לה שליטה אבסלוטית בו. מאזוך ראה את הנשיות כהתגלמות הטבע - פראי, אכזרי וחסר מעצורים.
קרא עוד >

ליאור הלוי

ליאור הלוי, איש חינוך, פועל מעל לחמש עשרה שנים בשדה החינוך כמורה, מחנך ומנהל. בעל תואר שני בהיסטוריה מאוניברסיטת בר אילן, בוגר הקורס להכשרת מנהלים של אבני ראשה, וכיום עמית בבית הספר "מנדל" למנהיגות חינוכית. בין השנים 2010-2006 שימש כשליח המחלקה לחינוך של הסוכנות היהודית בארצות הברית. בעל הכשרה כמאמן אישי וקבוצתי. נשוי לשלומית ואב לנויה, מור ושירלי.
קרא עוד >

ליאור צורף

ליאור צורף הוא סופר, מרצה וחוקר. הוא החל לחקור את תופעת חוכמת ההמונים במסגרת עבודת הדוקטורט שלו לאחר שביצע תפקידי ניהול רבים במיקרוסופט. חבריו בפייסבוק עודדו אותו להגשים חלומות, והציעו לו לשחזר בכנס TED היוקרתי את ניסוי חוכמת ההמונים הראשון בעולם, שהתקיים לפני מאה שנה. צורף הגיע לכנס בקליפורניה, העלה שור ענק לבמה, וביקש מהקהל לנחש את משקלו. המספר הממוצע שהתקבל מסיכום מאות הניחושים קלע, בדיוק כמעט מושלם, למשקל האמיתי. ההרצאה ההיא הולידה קריירת יעוץ והרצאות בינ"ל, וגם את ספרו "המוח המשותף" שיצא לאור באנגלית בארה"ב ובמדינות נוספות. ליאור תורם 20% מזמנו בפעילויות והרצאות למען הקהילה וחבר בהתנדבות בועד המנהל של עמותת עיגול לטובה. נשוי ואב לשלושה ילדים.
קרא עוד >

ליאור קסוס

ליאור קסוס, נולד באלפי מנשה ומתגורר כיום בתל אביב. בשנים האחרונות משמש כעורך בגופי תקשורת מרכזיים (YNET , דה מרקר). סיפורים קצרים ורשימות ביקורת פרי עטו התפרסמו עד כה בבמות שונות.
קרא עוד >

ליאורה רובינשטיין

ליאורה רובינשטיין, ילידת רחובות, מתגוררת בקריית אונו, נשואה ואימא לשני ילדים. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בספרות מאוניברסיטת בן גוריון ותעודה בעריכה לשונית מאוניברסיטת תל אביב. עוסקת בעריכה לשונית, כתיבת תוכן לאתרים וכתיבת שירים וסיפורים קצרים.
קרא עוד >

ליאורה רוזנמן

ליאורה רוזנמן, הינה סופרת ואמנית, שספריה :"הסוד של מנזר ז'ואר" (הוצאת רימונים), ו"דיוקן עצמי" (הוצאה עצמית) כבר גרפו קהל מעריצים נאמן, ואף תורגמו לאנגלית ונמכרים באמזון בהצלחה גדולה.
קרא עוד >

ליאן מוריארטי

סופרת אוסטרלית, ילידת סידני 1966, שמאחוריה שישה רבי מכר בינלאומיים.
קרא עוד >