מקופלת
מתאים לאפליקצית הליקון בלבד
android apple קריאה מקוונת
גודל: 180 עמוד (לפי 300 מילה בעמוד)
שפה: עברית
הוצאה: 2006
מסת"ב: 965-7-120837
preview
מקופלת
מחבר: תמר גלבץ
הוצאה: חרגול   סוגה: סיפורת מקור   עריכה: אלי הירש

מה בדיוק קורה שם מרגע שהוא מכריז שלוטובלו ועד שהוא טורק והולך? ומה קורה אחרי, כשהיא נשארת לבדה? מה היא עושה שם בבית, בתחתונים ובלי אף דקת שינה, יום יום, שעה שעה, בוקר בוקר ולילה לילה? איך נראים החיים ביחד בזמן הספירה לאחור, ברגעים האחרונים, בדקות שנותרו, איך נראה הסוף של הסוף ואיך נראית ההתחלה מחדש? האם היא מחכה שינעץ יום אחד את המפתח בדלת ויחזור אליה כאילו כלום? האם תדע אהבה אחרת, גדולה ורוגשת כמו זו שאבדה לה?
מקופלת הוא הרומן השני של תמר גלבץ, ילידת תל-אביב. קדם לו הרומן את בתקופה טובה (2004).

תמר גלבץ

תמר גלבץ נולדה בתל-אביב ב-1957 גדלה בבאר-שבע ובחיפה. שירתה ככתבת צבאית ולמדה קולנוע וספרות אנגלית באוניברסיטת תל-אביב. החלה את דרכה בשנות השמונים כעיתונאית ב"הארץ", "העיר" ו"כל העיר", שם הייתה גם מבקרת קולנוע.
כתיבתה התאפיינה תמיד בשנינות ונקודת-מבט מיוחדת ומלאת תובנות. בהמשך כתבה בעיתון "חדשות" ולאחר סגירתו עברה ל"מעריב"' שם הייתה ממקימות המוסף "תרבות מעריב", עורכת המשנה של מוסף "סופשבוע" ומבקרת הטלוויזיה. לערוץ 2 כתבה את אחד מפרקי העונה הראשונה של הסדרה "פלורנטין", ושימשה כעורכת תכנית התרבות "המעגל הקטן". ספרה "מקופלת" נבחר כמועמד לפרס מפעל הפיס לספרות יפה ע"ש פנחס ספיר לשנת 2008. גלבץ גרה בתל-אביב, ואם לבת.

 
ביקורות
לספר זה התפרסמו 3 ביקורות

על תמר גלבץ, מעריב (מבקר חופשי)

אריק גלסנר תאריך: 04-05-2008


לקריאה נוספת לחץ כאן

חיילת בודדה - ריאיון, הארץ

אלון הדר תאריך: 15-11-2006


לקריאה נוספת לחץ כאן

נישואים בבני אדם, nana

לילך וולך תאריך: 29-11-2006


לקריאה נוספת לחץ כאן