כל מה שלא סיפרתי
מתאים למכשירים הבאים
android apple קריאה מקוונת windows kindle
גודל: 211 עמוד (לפי 300 מילה בעמוד)
שפה: עברית
הוצאה: אפריל 2016
מסת"ב: 978-965-766-417-9
preview
כל מה שלא סיפרתי
מחבר: סלסט אינג
הוצאה: תמיר//סנדיק   סוגה: סיפורת תרגום   תרגום: נעה שביט

"לידיה מתה. אבל הם עדיין לא יודעים זאת." כך נפתח הרומן כל מה שלא סיפרתי, המגולל את סיפורה של משפחה אמריקנית-סינית המתגוררת באוהיו של שנות השבעים. לידיה היא בבת עיניהם של הוריה, מרילין וג'יימס לי, הנחושים שבתם תגשים את כל החלומות שלא עלה בידיהם להשיג. אבל כשגופתה של לידיה נמצאת באגם המקומי, מופר האיזון העדין במשפחת לי, וכל הידוע והמוכר להם נעלם כלא היה.


"כל מה שלא סיפרתי" הוא רומן ביכורים מרגש וחודר לב על מערכות יחסים, סודות וכמיהה. סלסט אינג משרטטת דיוקן משפחתי רגיש החושף את המכשולים העומדים בפני אימהות ובנות, אבות ובנים, גברים ונשותיהם, בדרכם להבין אלה את אלה.

הרומן הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס וזכה בשלל פרסים ותארים, ביניהם ספר השנה של אמזון לשנת 2014, פרס מדיצ'י והפרס לסיפורת אמריקנית-אסייתית. הוא תורגם ליותר מעשרים שפות, ובימים אלה מעובד לסרט קולנוע.
 
"מעולם לא סופר סיפור כזה בסיפורת האמריקנית... רומן על משא האחריות המוטל על מי שנקלע להיות ראשון מסוגו - משא שלעתים קורסים תחתיו" ניו יורק רביו אוף בוקס


סלסט אינג

 
ביקורות
לספר זה התפרסמו 5 ביקורות

כל מה שלא סיפרתי, ynet, סימניות

סלעית קרץ תאריך: 24-06-2016


לקריאה נוספת לחץ כאן

"כל מה שלא סיפרתי": רב מכר מכל הסיבות הנכונות, הארץ, ספרים

עלית קרפ תאריך: 17-07-2016

"כל מה שלא סיפרתי" הוא רב מכר מכל הסיבות הנכונות: זה ספר עדין ומעורר מחשבה, כזה שאפשר לשוב אליו ולקרוא בו, משום שהוא הרבה יותר מבילוי נעים של הזמן. מעניין יהיה לעקוב אחר כתיבתה של אינג, משום שכבר עכשיו היא מסתמנת כמחברת אמיצה ובעלת דמיון פורץ גבולות.


לקריאה נוספת לחץ כאן

הכל נשאר במשפחה: "כל מה שלא סיפרתי" יערער וידביק אתכם לכיסא, וואלה!

יונתן גרוסמן תאריך: 29-05-2016

על אף היותו כה עצוב ומעציב, "כל מה שלא סיפרתי" הוא ספר קריא וקולח להפתיע. זאת בזכות הכתיבה העדינה והמדויקת של אינג, האהדה הבסיסית שמעוררת כל אחת מדמויותיה, נטייתה למצוא רסיסים של יופי גם במצבים המדכאים ביותר, אהבת האדם שלה, וגם האלמנט הבלשי של הרומן – החתירה ההדרגתית לקראת פיתרון חידת מותה של לידיה, שהולך ומתברר כמסובך ומורכב יותר מכפי שנראה בתחילה. המעלות האלה, שבגרסה העברית יש להוסיף אליהן גם את התרגום המשובח של נעה שביט, הופכות את "כל מה שלא סיפרתי" ליצירה חזקה, מרשימה, מערערת ומאוד אנושית.

לקריאה נוספת לחץ כאן

איך הפך ספר הביכורים של סלסט אינג לאהוב הביקורת האמריקאית - ריאיון, הארץ, גלריה

גילי איזיקוביץ תאריך: 24-07-2016


לקריאה נוספת לחץ כאן