קארי
מתאים לאפליקצית הליקון בלבד
android apple קריאה מקוונת
גודל: 159 עמוד (לפי 300 מילה בעמוד)
שפה: עברית
הוצאה: 2013
מסת"ב: 1020400
preview
קארי
מחבר: סטיבן קינג
הוצאה: מודן הוצאה לאור   סוגה: מתח ופעולה   תרגום: אינגה מיכאלי

קארי וייט חיה בעיירה קטנה עם אמה הדתית הקנאית שממררת את חייה. בבית־הספר היא הנערה המוזרה והדחויה. היא לעולם אינה לובשת את הבגדים המעודכנים, או אומרת את הדברים הנכונים, או מבינה את הבדיחות - שהן בעיקר על חשבונה.

ואז, ברגע של חסד לא צפוי, מקבלת קארי הזדמנות להיות נערה רגילה וללכת כמו כולם לנשף הסיום של התיכון. אלא שבין השמלות הנוצצות וקישוטי הנשף אורב לה מעשה של אכזריות בלתי צפויה.

ואולם, איש אינו יודע שלקארי וייט יש כישרון מיוחד. היא יכולה לגרום לדברים לנוע באוויר בכוח מחשבתה בלבד. היא יכולה לגרום לדלת להיסגר, למאפרה ליפול, לספר לרחף באוויר. היא יכולה גם להפוך את הנשף למאורע שאיש מבני כיתתה לא ישכחו לעולם.

זהו הרומן הראשון של סטיבן קינג, שמרגע צאתו לאור ב-1974 ועד ימינו מפחיד, מבעית ומעביר צמרמורת בגופו של הקורא עד העמוד האחרון.
קארי סלל את דרכו של קינג להכרה כאחד הכותבים המשובחים של ספרי אימה בימינו, ועל פיו הופק גם סרט קולנוע.מספריו: ‘זה‘, סדרת “המגדל האפל“, ‘הניצוץ‘, ‘מיזרי‘ ו‘מתחת לכיפה השקופה‘, שיצאו לאור בעברית בהוצאת ‘מודן‘.

"ספר שיקפיא אתכם - באחריות.“ הניו־יורק טיימס

“האיש האיום והנפלא ביותר על פני כדור הארץ.“ יו.אס.איי. טודיי

סטיבן קינג

סטיבן קינג, יליד 1947. סופר אמריקאי בסוגת המתח והאימה. סטיבן קינג פרסם עשרות ספרים וספריו הרבים היו לרבי מכר בין-לאומיים וחלקם אף עובדו לסדרות טלוויזיה ולסרטי קולנוע.